wtorek, 1 kwietnia 2014

Zapraszam na popołudniową kawę i herbatę.

Uwielbiam wszystkie herbaty, z kawami może jest nieco gorzej, bo lubię tylko mrożoną, jednak dziś chciałabym Was zaprosić na wieczorną już kawę i herbatę.

Kawa dla niektórych to chleb powszedni. Nie wyobrażają sobie rozpoczęcia dnia bez niej. Pobudza do życia, daje energetycznego kopa. Nic więc dziwnego, że jest tak szeroko dostępna, a jej gatunków pojawia się coraz więcej.

Vaspiatta Mattino pita jest codziennie przez ludzi na całym świecie, natomiast Vaspiatta Espresso z pewnością zachwyci miłośników Espresso. Jestem bardzo ciekawa, jaki jest Wasz ulubiony gatunek kawy?Zapewne już wiecie, że mam słabość do wszelkiego rodzaju herbat. Herbata pobudza nasze kubki smakowe, sprawia, że dzień od razu staje się radośniejszy, a co najważniejsze jest jej tyle odmian i gatunków, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ja lubię zielone herbaty, ale nie pogardzę także mieszanką herbat z korzennym posmakiem, czy owocową.

Herbata, mogę Wam zaręczyć, wybornie smakuje przyrządzana w dzbanuszku, gdzie nabiera odpowiedniego aromatu. Saszetki, które widzicie powyżej przeznaczone są na 350 ml wody, co daje niepełne 2 filiżanki cudownych doznań smakowych.


A wiecie, co jest najlepsze? Otóż herbata i kawa, którą przedstawiłam Wam powyżej będzie obecna na spotkaniu Blogowe WOW, a wszystkie uczestniczki będą mogły poznać jej niezapomniany smak. I zaręczam, nie będziecie już mogły się bez niego obejść.

6 komentarzy: