Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 20 maja 2014

Książka dla dzieciaka.

Książka dla dzieciaka- tak łatwo być dobrym!

Z okazji Dnia Dziecka Księgarnia Internetowa Gandalf we współpracy ze Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce zaprasza wszystkich Ludzi Dobrej Woli, by podarowali Dzieciakom małą książkę, sprawiając wielką radość.

Zasady akcji są bardzo proste: w dniach 19.05-8.06.2014 wystarczy dokonać zakupu jednej bądź kilku książek z dedykowanej listy na www.gandalf.com.pl. Za pośrednictwem Księgarni Internetowej Gandalf zostaną one przekazane Dzieciom ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Książki można kupić zupełnie niezależnie (nie kupując innych pozycji) albo dokładając je w Koszyku do zamawianych dla siebie tytułów. Wszystkie kupione w ramach akcji książki zostaną zebrane i po jej zakończeniu przekazane Dzieciom.

Księgarnia Gandalf cały zysk ze sprzedaży książeczek dedykowanych akcji przekaże na działalność statutową Wiosek Dziecięcych.

Na liście dedykowanych akcji książek znalazły się pozycje, z których ucieszą się dzieci i młodzież w różnym wieku. ”Pod opieką Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce jest ponad 1400 dzieci to maluchy porzucone i osierocone. Rolą Rodziców SOS jest przywrócenie im dzieciństwa i  odbudowanie zaufania do świata. Starają się też ze wszystkich sił zaszczepić im miłość do książek, dlatego akcja <<Książka dla Dzieciaka>> to dla rodziców ogromna pomoc, a dla dzieci duża frajda.” – mówi Anna Choszcz-Sendrowska ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

„Szukaliśmy sposobu na to, by wspólnie z naszymi Klientami, z okazji Dnia Dziecka, wnieść odrobinę radości do życia dzieci ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce”- mówi Anetta Wilczyńska, prezes Księgarni Internetowej Gandalf- „Stąd pomysł na akcję, z jednej strony aktywizującą Klientów, którzy w prosty sposób chcą zrobić dobry uczynek, z drugiej strony pozwalającej nam, drużynie Gandalfa, wywołać uśmiech na twarzy dzieci”

„Akcja została zaplanowana na wzór podobnych, które często mają miejsce w detalu tradycyjnym, do tej pory nie zostały jednak rozpowszechnione w handlu elektronicznym”- dodaje Anetta Wilczyńska.

Patronat medialny nad akcją objęły Radio Bajka i Łódzka Gazeta Wyborcza.

Wszystkie szczegóły i regulamin dostępne są na stronie www.gandalf.com.pl.

Informacja prasowa

Bardzo mocno popieram takie inicjatywy i zamierzam się w nią włączyć, a Ty?

6 komentarzy: