Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 22 lipca 2022

,,Lepiej niż w filmach" Lynn Painter


Liz Buxbaum będąc małą dziewczynką oglądała z mamą ,,Dziennik Bridget Jones". Gdy ta zginęła w wyniku nieszczęśliwego wypadku, dorastająca dziewczynka nie może poradzić sobie z jej stratą. Pomimo tego, że ojciec zaczyna spotykać się z Heleną, ta nie chce nazwać jej macochą ani dopuścić zbyt blisko siebie. Elizabeth obawia się, że wówczas obraz ukochanej mamy ulegnie zatarciu. Odwiecznym utrapieniem Liz jest jednak jej sąsiad, Wes Bennett. Jak się jednak okazuje, może się na coś przyda, gdy po latach do miasta wraca Michael, młodzieńcza miłość głównej bohaterki. Aby ponownie zbliżyć się do niego, jest gotowa zrobić dosłownie wszystko. Nawet zbratać się z wrogim sąsiadem. Do czego doprowadzi ta cała sytuacja? Nie możecie tego przegapić. 

Buxbaum żyjąc wciąż pamięcią o mamie ubiera się i zachowuje tak jak ona, o czym nie omieszkają wspomnieć jej przyjaciele. W życiu dziewczyny nadchodzi jednak ważny moment - bal na zakończenie szkoły. Jest jej szczególnie ciężko, dlatego że wszyscy przeżywają to z rodzicami, a ona... choć Helena chciałaby w tym uczestniczyć, Liz trudno jest wpuścić ją do swojego małego świata. Postanawia jednak nawiązać relację z Michaelem. W tym celu prosi Wesa o pomoc. Chłopak ochoczo na nią przystaje. Wszak jedyne Miejsce parkingowe warte jest każdego wysiłku. Nieoczekiwanie jednak okazuje się, że wszyscy dostrzegają to, z czego Liz i Wes nie zdają sobie sprawy.

Uwielbiam dobrze napisane historie dla młodzieży i dorosłych i ,,Lepiej niż w filmach" zalicza się z całą pewnością do tego grona. Dawno nie czytałam tak świetnie skonstruowanej historii. Życiem Liz rządzi muzyka, układa więc playlisty. Jest ona spisana na końcu książki, więc jeśli należysz do grona, którzy lubią słuchać przy czytaniu, to nie krępuj się. Lynn Painter stworzyła lekką, zabawną historię, w której nie brak jednak i poważniejszych refleksji, jak utrata rodzica, czy wyjazd na uczelnię. Ciekawie wykreowani bohaterowie, nastolatkowie wkraczający w dorosłość. Koniecznie musisz ją przeczytać! 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.

10 komentarzy:

 1. Kupię siostrzenicy i sama też chętnie przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że to dobra lektura dla nastolatków, wiem komu polecić :) kasiak

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam w rodzinie reprezentantów nastoletnich czytelników, zatem będzie komu podsunąć książkę pod rozwagę. :) Izabela

   Usuń
 3. Na pewno będę polecać ją dalej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię czasem sięgnąć po powieści młodzieżowe, chętnie przeczytałabym tę książkę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też lubię, ostatnio sporo takich powieści czytam i miło przy nich spędzam czas

   Usuń
 5. Książka dla młodzieży może być też ciekawą lekturą dla dorosłych. Historia zapowiada się interesująco.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasem nawet lepiej bawię się w książce dla młodzieży niż dla starszych czytelników. ;) Izabela

   Usuń
 6. Myślę, że ta książka by mi się spodobała. Nie wiedziałam, że już jest po premierze! 🖤

  OdpowiedzUsuń
 7. Tytuł chętnie podsunę mojej młodzieży pod rozwagę, ciekawie się zapowiada, zatem powinien ich zainteresować. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń