Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 7 maja 2014

Mieć 3 życzenia...

Pamiętacie Baśń o rybaku i złotej rybce? Ja przyznam szczerze, że nie do końca pamiętałam fabułę, dlatego postanowiłam sobie ją przypomnieć. W nowszej wersji rybka spełniła aż 4 życzenia rybaka. Ale od początku...

Rybak wraz ze swoją żoną żyli w bardzo ubogich warunkach. Połowy nie przynosiły zysku, a małżonka stawała się coraz bardziej wymagająca i niezadowolona. Podczas jednej z wypraw mężczyzna złapał rybkę, niebywałą, bo złotą. Jedyną w swoim rodzaju. Rybkę, którą zamieniono w księcia. Bardzo prosiła o wybaczenie, w zamian spełniając życzenia wybranki głównego bohatera. Jak zakończyła się ta historia? Z pewnością wiecie, a jeżeli nie to polecam doczytać.

Do czego zmierzam? Rybak miał wybór, mógł przecież zabrać złotą rybkę do domu, sprzedać, zjeść, a jednak mimo wszystko uległ jej prośbom i ją wypuścił. Żona mężczyzna również miała wybór. Mogła pogodzić się z losem i żyć w zwykłej lepiance, tymczasem ona postanowiła skorzystać z okazji i chciała coraz więcej i więcej, aż... No właśnie, jej wybory nie były najodpowiedniejsze.

W dzieciństwie uwielbiałam baśnie. Bardzo się więc ucieszyłam, że pośrednio dzięki uczestnictwu w Blogowym WOW będę mogła zostać Ambasadorką nowej serii Ever After High wydawanej przez Wydawnictwo Bukowy Las. Pierwszy tom tej opowieści ukaże się już 21. maja w Polsce. Będzie ona opowiadała o postaciach z bajek i baśni dobrze nam znanych z dzieciństwa, ale w zmienionej wersji. 

Miałam okazję zapoznać się już z dwoma rozdziałami i muszę przyznać, że jestem strasznie ciekawa całej opowieści. W urywkach zdążyłam już poznać nowy prototyp Królewny Śnieżki,  przewinął się także w treści Czerwony Kapturek, a jestem przekonana, że na łamach całej historii rozpoznamy jeszcze wiele ulubionych postaci z czasów naszego dzieciństwa.

Dodatkowo za jakiś czas w sprzedaży będą lalki wyprodukowane na podstawie głównych bohaterek Ever After High. Księga Legend. Z pewnością młode damy będą mogły w swoim otoczeniu obcować z Apple White, czy Raven Queen. Co ważne, każda bohaterka może sama zadecydować o swoim losie. Nie musi postępować tak, jak jej pierwotna wersja. Tym bardziej jestem ciekawa, co z tego wyniknie.


Shannon Hale
Ever After High. Księga Legend
Ever After High. The Storybook of Legends
z angielskiego przeł. Ewa Pater

ZAKOŃCZENIE TO DOPIERO POCZĄTEK…

Data publikacji: 21 maja 2014
Cena det.: 34,90 zł (brosz.), 39,90 zł (tw.)
Format: 140 x 205 mm
Liczba stron: 320
Oprawa: broszurowa ze skrzydełkami i twarda
Gatunek: literatura dziecięca


4 komentarze: