Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 30 maja 2014

Współpraca


Pierwotnie blog http://book-and-cooking.blogspot.com powstał pod wpływem chwili, jednak ja z każdym momentem zakochiwałam się w nim coraz bardziej. Dzięki niemu nauczyłam się gotowaćotworzyłam się na nowe gatunki literackie. Dziś śmiało mogę powiedzieć, że bez bloga nie wyobrażam sobie życia, bo on jest na nie sposobem.

Po około 1,5 roku dojrzałam do decyzji o zmianie nazwy bloga oraz poszerzeniu jego tematyki, a także o przejściu na nową domenę. Tak właśnie w grudniu 2013 roku blog zyskał nazwę http://www.paulinakwiatkowska.pl.

Jestem otwarta na wszelkie propozycje współpracy. Mogą to być zarówno testy i recenzje produktów, jak i wyjazdy sponsorowane. Nie bój się napisać. Z pewnością znajdziemy rozwiązanie korzystne dla obu stron.

Każdy wpis będący wynikiem współpracy ma adekwatną adnotację we wpisie.

Znajdziesz mnie na Facebooku, Instagramie, Twitterze, Youtube i Google +.

KONTAKT : paulina.kwiatkowska.blog@gmail.com

W przypadku otrzymania wcześniej nieustalonych przesyłek traktuję je, jako prezent i nie czuję się zobowiązana do ich prezentowania.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz