poniedziałek, 9 czerwca 2014

Chwile są ulotne, zdjęcia nie.

24/05/2014 - Blogowe WOW - Park Hotel Bydgoszcz. Mnóstwo wrażeń, nowe znajomości, ale to wszystko za kilka, czy kilkanaście lat pozostanie miłym wspomnieniem. Nie będę pamiętała, kto był, co było tak dokładnie, jak zostało to przedstawione na zdjęciach.Poza tym prześliczne zdjęcia autorstwa Wegner Keiling-Photography zasługują na uwiecznienie. Długo się nie zastanawiając zakupiłyśmy fotoksiążkę w Printu.pl. Jest prześliczna ! Wybrałyśmy format 25x20cm, twardą oprawę i błyszczący papier. Rewelacyjnie się prezentuje, a co najważniejsze za te 10, czy 15 lat wciąż będziemy mogły Was oglądać ;)
Zdjęcia na żywo są jeszcze ładniejsze, niż te. Wy lubicie takie fotoksiążki, czy jednak nie? My pierwszą zrobiłyśmy na urodziny Mamy.

1 komentarz:

  1. Dlatego koniecznie musicie się zaopatrzyć w albumy fotograficzne , aby mieć gdzie te wszystkie wspomnienia przechowywać, bo położone luzem w szufladzie również mogą się gdzieś zgubić. Polecam szukać jakiś fajnych albumów online, ponieważ tam jest największy wybór. Dodatkowo możecie również zamówić sobie albumu z konkretnym grawerem. To pomoże uporządkować wszystkie zdjęcia według konkretnych wydarzeń. My tak robimy i zawsze wiemy, co i gdzie jest. Polecam takie rozwiązanie!

    OdpowiedzUsuń