Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 5 czerwca 2014

Czy to Ty, czy to Ja?

Z bliźniaczkami jest różnie. Jedni je rozpoznają, inni nie. Jeszcze inni nagminnie je mylą. Stąd pytanie - czy to Ty, czy to Ja?

Marysia, Ja, Martyna

Zaczęło się już na dworcu. Jak mam na imię. Paulina, a może Martyna. Sabina z całym przekonaniem stwierdziła, że Paulina je odbiera, wszak nie wiedziała jeszcze, że mam siostrę bardzo podobną do siebie.

Kolejni uczestnicy zaczęli się schodzić. Wiola po spotkaniu zdradziła mi, że stojąc z innymi dziewczynami nie rozumiały, w jakim celu Martyna idzie je znów przywitać. No niestety, ale ona stała przy wejściu do Park Hotelu. Marysia z Kubą można powiedzieć, że także dali się nabrać, mówiąc, że Martyna na pewno ma na imię Paulina i jej ich stałą czytelniczką i mamy ich nie nabierać. Co złego, to nie my :D

Muszę przyznać, że posiadanie siostry bliźniaczki ma swoje plusy i minusy. Niewątpliwym plusem jest to, że rozmówca właściwie nie wie, z kim rozmawia, a potem myli imię, ale do tego już się przyzwyczaiłyśmy. A poza tym, można się wymieniać, choć tego akurat nie robimy. Idąc w myśl tej zasady można też być w dwóch miejscach jednocześnie i porozmawiać z każdym. Teraz żartuję. Na kolejne spotkanie koniecznie musimy ubrać się inaczej, choć chyba w tym ferworze przygotować i emocji i tak nikt nie skojarzy, która jest która.

A Wy rozróżniacie bliźniaki, czy mylicie je nagminnie? :)

10 komentarzy:

 1. Jeśli poznam je trochę lepiej to z reguły rozpoznaję... Gorzej, jeśli są do siebie baaaardzo podobne, a ja długo ich nie widziałam :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja znałam tylko 1 parę bliźniaków w podstawówce, ale nie byli do siebie podobni :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Do tej pory znam z Wami cztery pary (w tym temacie liczą się trzy, bo jedna mieszana i siostrę z bratem trzeba się postarać by pomylić) i nie miałam problemu jeszcze. Jesteście podobne, ale nie identyczne. Nie zdarzyło mi się Was pomylić - po pierwszym przedstawieniu się :) Chociaż koleżanek kilka lat nie widziałam, jedna schudła, druga włosy przefarbowała i w pierwszym momencie zgłupiałam, ale wystarczyło, że zaczęły mówić i bez problemu, bo temperamenty i poglądy odmienne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak, jak długo bym nie widziała, a do tego tak diametralnie by się zmieniła to też pewnie bym nie poznała w pierwszej chwili.

   Usuń
 4. Jak już dowiedziałam się, że Ty to Ty, a Martyna to Martyna - więcej nie będzie blamażu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też mniej więcej kojarzyłam, która to która. Bo Martynę zapamiętam na całe życie. Taka przygoda zdarza się tylko raz w życiu! :) P.S. Jutro będzie u mnie obiecane coś. na pewno! :)

  OdpowiedzUsuń