Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 11 czerwca 2014

Do ZOO !

Uwielbiam ZOO. Uwielbiam zwierzątka tam żyjące. Uwielbiam odkrywać nowe miejsca.


W ZOO w Bydgoszczy byłam już 2 lata temu, w najbliższym czasie zamierzam jednak wybrać się tam jeszcze raz i sprawdzić, co się tam zmieniło. Nie jest to ogromne ZOO, jak w Poznaniu, jednak znajduje się kilkadziesiąt gatunków zwierząt, w większości tych, które możemy spotkać w Polsce.

Trasa jest dokładnie oznaczona, należy zatoczyć krąg, że tak się wyrażę. Przed niektórymi klatkami znajdowały się skrzynki, gdzie można było włożyć rękę i tam znajdował się odcisk zwierzątka. Dodatkowo znajdowały się na terenie Parku ławeczki, można było przysiąść i rozkoszować się otaczającą nas przyrodą.


Lubicie takie miejsca, czy już uważacie, że wyrośliście z takich rozrywek?

4 komentarze: