Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 17 czerwca 2014

Szymbark - Dom do góry nogami.

Zastanawialiście się kiedyś, jakby to było mieszkać w domu wywróconym o 180 stopni? Już nie musicie, wystarczy, że wybierzecie się do Szymbarku.


Po zaparkowaniu i wykupieniu biletu wstępu możemy obejść cały teren i wejść do domu odwróconego do góry nogami. Pierwsze wrażenie - dość chybotliwie, dom jest dodatkowo ustawiony pod kątem, co raczej nie ułatwia poruszania się w nim. Nie jest on odpowiedni dla osób mających problemy z nadciśnieniem.

Całe wyposażenie domu zostało zgodnie z nim przekręcone o 180 st. W środku znajdują się poręcze, liny, których możemy się uchwycić, aby zachować równowagę. Niedaleko znajduje się także sklep z pamiątkami oraz restauracja.


Niesamowita przygoda do zapamiętania do końca życia. Jeżeli będziecie w okolicy, nie wahajcie się. A może już byliście w domu do góry nogami?

16 komentarzy:

 1. Nie byliśmy, ale słyszałam, że błędnik szaleje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też byłam, ale w Łebie... albo w Międzyzdrojach? W każdym razie gdzieś tam ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. Byłam tam kilka razy, bo to rzut kamieniem od nas. Jednak do samego domku weszłam tylko raz i mój błędnik zwariował. Kręciło mi się w głowie przez dłuższą chwilę po wyjsciu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniale, tylko te zawroty głowy:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiedziałam nawet, że coś takiego jest :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Byłam w 2 takich domkach - Łebie i Międzyzdrojach. Ale szału nie zrobiły, szczególnie ten drugi. Było kilka minut na zwiedzanie za 10 zł! babki się darły, żeby nic nie dotykać, kiedy nikt nic nie dotykał i ciągle wołały szybciej, szybciej aż nie można się było skupić... W Łebie przynajmniej był czas nieograniczony, ale już chyba więcej do takich domków nie zawitam ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masakra jakaś. Najpierw obsługę wymienić, a zaś gości wpuszczać.

   Usuń