Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 3 lipca 2014

O czym nie zapomnieć jadąc na wakacje?

Hurra ! Jedziemy na wakacje ! Rozlega się w domach. Jedne wyjazdy są spontaniczne, drugie planowane miesiącami. Czasem jednak w ferworze przygotować zapominamy o kilku ważnych rzeczach.

Po pierwsze i najważniejsze, zamknijmy dobrze dom. Jeżeli macie drzwi na szyfr, użyjcie go. I co najważniejsze, nie rozpowiadajcie wszem i wobec, że wyjeżdżacie i najlepiej jeszcze na ile czasu. Wiem, że radość jest przeogromna, ale czasem ktoś niewłaściwy może usłyszeć o tym fakcie i mogą wyniknąć nieprzyjemne sytuacje.

Sprawdźmy dokładnie, czy wszystkie okna są zamknięte, wyłączmy wszystkie urządzenia z prądu, wyczyśćmy lodówkę. Nie wiadomo, co się może zdarzyć podczas naszego wyjazdu, a jak mówią przezorny zawsze ubezpieczony. Co do lodówki, są produkty, które mają długą datę ważności i mogą zostać, jednak wszystkie zaczęte składniki polecam albo zjeść przed wyjazdem, albo uszykować z nimi kanapki na drogę.

Poprośmy kogoś o podlewanie kwiatków. Czasem nawet kilkudniowy wyjazd może być tragiczny dla naszych wypielęgnowanych i wychuchanych roślinek. Jeżeli nie chcemy nikogo zapraszać do domu, zapytajmy, czy nie moglibyśmy podrzucić kwiatków do osoby odpowiedzialnej za nie podczas naszej nieobecności. Kwiaty hodujemy nieraz latami, więc szkoda by było, gdyby uschły, bądź zmarniały.

Jeżeli posiadamy zwierzaka i nie możemy zabrać go ze sobą zatroszczmy się o dobry dom dla niego na czas naszej wyprawy. W ostateczności jeżeli nie znajdziemy nikogo chętnego z bliższych i dalszych znajomych możemy oddać go do specjalnych miejsc, gdzie zwierzęta mają opiekę i co najważniejsze, są zadbane i dożywione.

To chyba taki niezbędnik rad, które przydadzą się podczas wyjazdu na wakacje. Co jeszcze byście dorzucili do tego zestawienia?

13 komentarzy:

 1. dobry pomysł na post, rzeczy niby oczywiste a wiele osób o nich zapomina:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja przed wyjściem jeszcze upewniam się, że na pewno wyłączyłam żelazko albo prostownicę których używałam przed wyjściem ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak, ważne porady, dobrze przeczytać przed wyjazdem, bo zawsze coś może nam umknąć.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkie rady cenne - dorzucilabym jeszcze: jeśli jedziemy w odludne miejsca to warto bardzo dobrze skompletować apteczkę, zwłaszcza na ryzyko biegunki, przeciw infekcjom, na komary itp

  OdpowiedzUsuń
 5. A pochwalicie się, gdzie zarezerwowaliście swoje wakacje? Ja muszę przyznać, że na pewno warto zwrócić sobie uwagę na takie miejsce, jak https://baginscyspa.com.pl/pokoje . Ja kocham polskie morze, a do tego jeszcze w połączeniu z relaksem, to idealne wakacje!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też w tym roku wybieram się w podróż po naszym kraju. Byłam już nad morzem i na Mazurach, a za niedługo czeka mnie wyjazd firmowy w góry. Będzie na pewno cudownie i już nie umiem się doczekać! Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia!

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ciekawa lista, która na pewno przyda się niejednej osobie wybierającej się na wakacje. Ja również jakiś czas temu zarezerwowałam nocleg w ośrodku wypoczynkowym na Mazurach. Jadę tam z całą rodziną i już nie umiem się doczekać. Będzie super!

  OdpowiedzUsuń
 8. Jest wiele rzeczy, o których należy pamiętać, wybierając się na wakacje. Moim zdaniem odpowiednio spakowana walizka jest jednym z tych aspektów, lecz należy również wymienić walutę w kantorze w Krakowie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Moim zdaniem nie można zapomnieć dobrego humoru i uśmiechu na twarzy! Dzięki temu na pewno wyjazd będzie bardziej udany! Macie też zaplanowane jakieś konkretne atrakcje? Spodobała mi się taka propozycja, jak pływanie deską SUP. Widziałam kilka filmików i chętnie w przyszłym sezonie się zdecyduję. Na stronie https://gosup.pl/ możecie zwrócić uwagę na dodatki, które podczas pływania mogą się Wam przydać. A Wy korzystacie z takich atrakcji?

  OdpowiedzUsuń