Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 4 września 2014

30 dni do Blogowe WOW 2!

Uwierzycie? Zostało tylko 30 dni. Miesiąc. I będzie Blogowe WOW 2! Nie możemy się już doczekać, tym bardziej, że na brak atrakcji nie będziemy narzekać.Spotkanie odbędzie się w Park Hotel Bydgoszcz, a oficjalnym fotografem będzie Patrycja z Wegner-Keiling Photography.

Tym razem prelegentem zostanie Weronika z mamamniejzapracowana.pl, która opowie o łączeniu swojej pasji, jaką jest handmade z życiem rodzinnym i blogowaniem. Albo jakoś tak :P Agata z Naszej Księgarni opowie nam natomiast o współpracy z blogerami. Jesteście ciekawi? My bardzo.

Odbędzie się także loteria charytatywna, z której dochód zostanie przekazany na rehabilitację Frania i Basi.Dzięki wsparciu wielu firm uda się zebrać dużą kwotę na ich dalsze leczenie. Niektóre firmy zdecydowały się przekazać coś dla każdej uczestniczki. Dziękujemy !A o to z kim się spotkamy - ale super!


Kto też nie może się doczekać? Kto szykuje się na Blogowe WOW 3? ;)

2 komentarze: