Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 17 września 2014

Martyna na łowach, czyli nowe książki.

Książkoholizm to już poważna choroba. Wiem co mówię, Martyna jest w końcu uzależniona od książek :P Wczoraj przegoniła mnie po mieście i oto, co przytaszczyłyśmy do domu.

2 pierwsze części razem za 10 zł


Jedna książka 12, czy 13 zł - aż żal było nie wziąć, tym bardziej, że na obie miałyśmy ochotę już od dawna.Efekt wymiany z Kulturką Maialis


Prawo krwi za 15 zł chyba. Postanowiłyśmy także kolekcjonować pięknie wydaną serię o Ani z Zielonego Wzgórza wydaną przez Wydawnictwo Literackie - 14 zł.


A Wy co ostatnio upolowaliście?

7 komentarzy:

 1. Ja się staram ograniczać zakupy do minimum. I tak mam co czytać :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Super książki, ja dzisiaj lecę do Biedronki, bo ma być nowa dostawa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja już od ponad miesiąca ograniczam zakupy książek, niestety wynajęte mieszkanie i brak miejsca na woluminy powodują, że nie mam gdzie ich upychać. A na półce i tak jeszcze jakieś 200 książek do przeczytania ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Taka okazja, że żal nie wziąć :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też tak nieraz uważa, że żal nie wziąć - za takie nieduże pieniądze.
  Ciekawe nabytki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Szlachetny żyd chętnie bym przeczytała

  OdpowiedzUsuń