Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 9 września 2014

(Nie tylko) przesłodka wygrana u Mamy Ka!

Gdy tylko dowiedziałam się o konkursie zorganizowanym przez Mamę Ka na deser z użyciem czekolady, bez chwili zwłoki zgłosiłam Deser z białej czekolady, winogron, skórki pomarańczowej oraz migdałowych płatków. Nie liczyłam na wielki sukces, no ale... 

... znalazłam się wśród szczęśliwej trójki, która otrzymała 100 zł bon do wykorzystania w Empiku lub Smyku. Jak możecie się domyślić, wybrałam Empik.


Oto, co zakupiłam :A oprócz tego słodycze. Nasze ulubione WW, Ptasie mleczko, dla Babci czekolada Creme Brulee, którą uwielbia. Będzie mleczna uczta !


Dziękuję marce Wedel za zorganizowanie konkursu, a Mamie Ka za możliwość ucztowania :)

8 komentarzy: