Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 27 września 2014

,,Zostań, jeśli kochasz" Gayle Forman

To był moment. Podczas wczorajszej wizyty w księgarni wpadła mi w oko. Postanowiłam więc ją zakupić i niemal od razu zaczęłam się z nią zapoznawać.


Na podstawie książki powstał film, który jeszcze niedawno był emitowany w kinach. Nawet miałam się na niego wybrać, ale w końcu zrezygnowałam. Trochę żałuję, a może jednak lepiej, że wtedy go nie obejrzałam, bo nie czytałabym z takim zainteresowaniem książki. Mimo ciężkiej tematyki, jak by się mogło wydawać, styl pisarki jest lekki i płynny. Całość opowiedziana została z punktu widzenia Mii. Chociaż może to nieprawidłowe określenie, narratorem została bowiem dusza dziewczyny?

Tamten dzień zapowiadał się całkiem zwyczajnie, choć nie do końca. Z powodu dużych opadów śniegu odwołano zajęcia w szkole. Rodzina Mii postanowiła udać się więc w podróż poza dom. Nic nie zapowiadało nieszczęścia. W pewnym momencie jednak zdarzył się tragiczny wypadek. Rodzice zginęli, brata bohaterka nigdzie nie widziała. A co ciekawe, ona sama obserwowała wszystko z lotu ptaka. Jakby już nie żyła... Czy tak było naprawdę?

Muszę przyznać, że nie liczyłam w sumie na wielkie wow i też go nie otrzymałam. Książkę, jak już wspomniałam, czyta się lekko i przyjemnie. To dobry sposób na to, aby umilić sobie jedno jesienne popołudnie. Co ważne, cena także nie jest wygórowana. Ja za swój egzemplarz zapłaciłam niecałe 20 zł, a zajęcia miałam na kilka godzin. Lubię takie lekkie pozycje, które dają nadzieję na lepsze jutro, a jednocześnie uświadamiają, że nasze życie nie jest trwałe i w każdej chwili może wydarzyć się coś, co zakłóci porządek i harmonię panujące w naszym otoczeniu.

Jeżeli zastanawiacie się nad nią, powiem Wam, że ,,Zostań, jeśli kochasz" Gayle Forman warto przeczytać. Z wielką ochotą obejrzę także za jakiś czas ekranizację, aby porównać wrażenia. Nie żałuję, że zdecydowałam się na tę książkę. A może Wy czytaliście/oglądaliście już tę opowieść? Jestem bardzo ciekawa, jak Wam przypadła do gustu!

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2014
Format : Książka
Liczba stron: 248
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Merlin, Matras


6 komentarzy:

 1. Właśnie też mam na nią chęć, mam nadzieję, że jesienią uda mi się przeczytać tę książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kupiłam ją osatnio, czeka w kolejce :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Owa historia intryguje mnie od dawna, więc na pewno sięgnę po nią w wolnej chwili. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno obejrzę film, a jak gdzieś zobaczę książkę, to też chętnie przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Chętniej skuszę się na film, choć książka też ma w sobie to coś.

  OdpowiedzUsuń