Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 9 października 2014

,,Apetyt" Philip Kazan

Przynajmniej raz, mówiąc, że książka była pyszna nikt nie będzie mógł zaprzeczyć, że mówię nieprawdę. Smaki i aromaty wydobywające się ze stron tej pozycji zapewnią Wam niesamowite wrażenia.


Nino Latini nie był chłopcem, jakich wiele. Od młodych lat kosztował wszystkiego,co nasunęło mu się pod rękę i bynajmniej nie były to tylko potrawy. Był ciekaw, czym smakują cegły, przedmioty codziennego użytku. W tej przygodzie nieodłączną kompanką była Tessina Albizzi, którą jej zasadnicze wujostwo postanowiło wydać za dobrze urodzonego Bartolomiego Baroniego i Nino nie miał w tym względzie żadnych praw do dalszych kontaktów z ukochaną. Od nastoletnich lat związał się więc z kuchnią, w której eksperymentował, tworzył nowe połączenia smakowe. Czy w tym wszystkim udało mu się zapomnieć o młodzieńczej miłości? Jak potoczyły się dalsze losy Nina i Tessiny?

Muszę przyznać, że na tę pozycję miałam ochotę już od czasu, gdy pojawiła się w księgarni. Wtedy też przeczytałam fragment wyrwany z kontekstu i doszłam do wniosku, że jednak nie mam na nią ochoty, bo mnie przeraża. Szczęśliwym trafem los dał mi ponowną szansę zaznajomienia się z doskonale wyważoną lekturą autorstwa Philipa Kazana. Jest ona doskonała pod każdym względem. Została podzielona na 5 spójnych ze sobą części. Mimo swojej objętości nie nuży czytelnika, a z każdą stroną autor rozbudza wręcz jego apetyt.

To powieść, w której czytelnik jest ciągle głodny, a opisy przyrządzanego jedzenia działają na psychikę i pobudzają zmysły. Nie bez powodu książkę poleca sam Wojciech Modest Amaro. Lektura nie jest może zbyt śpieszna, jednak nie nuży, a pochłania i wciąga w świat Florencji. Akcja toczy się na przestrzeni kilku, czy nawet kilkunastu lat, a my z każdą stroną poznajemy losy bohaterów, którym trzeba przyznać, że nie są szablonowe. Jeżeli macie ochotę na nietuzinkową lekturę, ,,Apetyt" będzie do tego odpowiedni.

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2014
Format : Książka
Liczba stron: 576

Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMerlinZnakKsiążkę otrzymałam dzięki uczestnictwu w Blogowym WOW i wsparciu Wydawnictwa Znak.


4 komentarze:

 1. Fabuła jakoś do mnie nie przemawia, niestety. Raczej odpuszczę :) I wydaje mi się, że kobieta na okładce pojawiła się również na okładce książki Belindy Alexandry "Toskańska róża"...

  http://pasion-libros.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba zjadłabym wszystkie zapasy ze swojej lodówki przy tej książce :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę, że książka zbiera same pozytywne recenzje, musi coś w niej być:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa, ale ja jestem na etapie zrzucania kilogramów, więc chwilowo nie sięgnę po tę apetyczną powieść;)

  OdpowiedzUsuń