Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 13 października 2014

Blogowe WOW vol.2 - było...

Nigdy nie rozumiałam, gdy pytałam uczestniczki, czy na danym spotkaniu było lepiej lub gorzej, niż na wcześniejszych. Zawsze mi odpowiadały, że nie da się tego porównać, bo spotkanie tworzą ludzie, a Ci, jak wiadomo, są bardzo różni. Drugie Blogowe WOW, które odbyło się 4/10/2014 r. w Park Hotel Bydgoszcz było inne, niż to majowe. Czy gorsze? Nie. Po prostu nie każdy rozumiał nasz zamysł... Albo nie chciał zrozumieć. Odpowiedzcie sobie sami.
Czytając relacje, z majowego WOW, uczestniczki pisały, że było mało czasu, aby wszystkich poznać, chwilę porozmawiać. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom tym razem było już o 20 osób mniej, a czasu na integrację o wiele więcej. Na początku po krótkim przywitaniu dałyśmy uczestniczkom czas na rozmowy. Wiadomo, jak to bywa, na początku zapadła grobowa cisza, jednak gdzieś już po 15 minutach dyskusja się rozpoczęła. Może cały stół nie rozmawiał ze sobą jednocześnie, jednak znajomości się przedłużały.

Miałyśmy okazję wysłuchać wykładu Weroniki z MMZ by WerkArt, jak pogodzić pracę z rodziną oraz blogowaniem. Jak można było się domyślać, nie jest to łatwe, aczkolwiek dzięki licznym poświęceniom, wykonalne. Następnie przyszedł czas na rozmowy, a potem obiad - bardzo smaczny, sprawnie wydany, porcje ogrooomne. Nie byłam w stanie zjeść całości.

Po tak obfitym posiłku przyszedł czas na długo wyczekiwany punkt spotkania, czyli loterię. Dziewczyny bardzo chętnie włączyły się w pomoc chorym dzieciom, za co serdecznie dziękujemy. Dziękujemy także Sponsorom spotkania, bez których nie byłoby to możliwe. Na koniec wisienka na torcie - występ Agaty Napiórskiej z Wydawnictwa Nasza Księgarnia. Kto chciał, ten wysłuchał, nie było z tym najmniejszego problemu. Agata poprowadziła dyskusję na temat współpracy z blogerami. Niedługo później wszystkie uczestniczki zaczęły się zbierać i spotkanie się zakończyło.

Dziękujemy serdecznie Prelegentom, Park Hotel Bydgoszcz za ciepłe przyjęcie, wszystkim uczestniczkom za przybycie. Wielkie podziękowania dla Patrycji z Tak nieidealni oraz Gosi z Dzień dobry Pani za pomoc przy przewiezieniu prezentów oraz Asi ze Świat wokół Tosi za przywiezione ciasteczka.. 

To WOW postawione było na integrację, nie na nerwową pogoń za kolejnymi punktami harmonogramu. My jesteśmy bardzo zadowolone. Czy Wy również, pozostawimy to Waszej ocenie.

Organizacja: Sisters92.pl
Uczestnicy:3 komentarze:

 1. No proszę jaka fajna blogowa grupa :)
  I jakie superowe upominki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. W Bydgoszczy, to niedaleko ode mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja już się zgłosiłam na kolejne WOW teraz czekam na listę szczęśliwców :)

  OdpowiedzUsuń