Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 6 stycznia 2015

,,Czuły punkt" Lisa Scottoline

Może pamiętacie, że swego czasu z biblioteki wypożyczyłam trzy książki Lisy Scottoline. Tak na próbę. Nie wiedziałam bowiem, jak spodoba mi się styl pisarki, a poza tym chciałam przeczytać ciekawe kryminały. Udało mi się.


Już podczas czytania ,,Córeczki tatusia", zaznaczyłam, że to nie jest kryminał, jakich wiele, gdzie występuje śledczy. Autorka bowiem stworzyła powieści, gdzie główny bohater jakoby sam stawiany jest w roli śledczego, który dochodzi prawdy. I tym razem pisarka mnie nie zawiodła. Książkę zaczęłam czytać na początku z pewną niepewnością, czy mnie wciągnie. Niemniej, było to zupełnie niepotrzebne, bowiem przeczytałam ją w kilka godzin. I mam ochotę na więcej.

Tym razem Bennie Rosato oraz Mark Biscarsi, właściciele firmy prawniczej Rosato & Biscardi mimo rozwoju spółki mieli przeżyć poważny kryzys. Niedawni kochankowie po 7 latach związku rozstali się, a mężczyzna znalazł w swojej pracownicy nową wybrankę. Na domiar złego, postanowił zrezygnować ze spółki z Bennie i zacząć działalność na własny rachunek. Niestety, krótki czas po oznajmieniu tej informacji Mark zostaje zamordowany, a pierwszą podejrzaną jest jego wspólniczka. Kobieta musi znaleźć prawdziwego mordercę, zanim policja znajdzie ją...

Jest to bardzo emocjonujący kryminał. Dzięki lekkiemu i przyjemnemu stylowi Lisy Scottoline czyta się go niezmiernie szybko. Nie nuży, czytelnik wciąż chce poznać kolejne fakty. Akcja toczy się dynamicznie, kolejne fakty wychodzą na jaw. Zakończenie, jak można się spodziewać, jest zdumiewające. Nigdy nie wiadomo, czy policja znajdzie Bennie, czy jednak uda jej się umknąć. No cóż, będziecie musieli się sami o tym przekonać...

3 komentarze:

 1. Nie znam autorki, choć książki są poczytne. Wiem, bo dostać wolną pozycje w bibliotece to trudna sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Też nie znam tej autorki.
  Ale będę ją mieć na uwadze przy następnej wizycie w bibliotece :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi całkiem interesująco. Nie czytałam niczego autorki. Zapisuję tytuł :)

  OdpowiedzUsuń