Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 12 stycznia 2015

"Girl Online" Zoe Sugg już niebawem!

W I kwartale 2015 r., nakładem wydawnictwa Insignis, ukaże się w Polsce książka wideoblogerki, gwiazdy serwisu YouTube - Zoe Sugg "Girl Online". Muszę przyznać, że mam na nią ogromną ochotę.Zoe Sugg, znana jako Zoella, jest 24-letnią brytyjską vlogerką. Jej vlogi poświęcone urodzie, modzie, stylowi życia subskrybuje ponad 9 milionów użytkowników YouTube, a liczba wyświetleń często przekracza 12 milionów miesięcznie. W 2011 Zoe zdobyła nagrodę Cosmopolitan Blog Award dla "Najlepszego Bloga o Urodzie" w kolejnym roku otrzymała nagrodę dla "Najlepszego Vloggera" w kategorii uroda. W 2013 i 2014 roku otrzymała nagrodę dla "Najlepszego  Brytyjskiego Vlogera" w ramach Radio 1 Teen Awards rozdawanych przez BBC Radio 1 oraz nagrodę Nickeledeon Kid's Choice Award dla "Ulubionego Brytyjskiego Vloggera".


Debiutancka powieść Zoe to Notting 
Hill dla nastolatków. Girl Online moż
na streścić następująco: informacje 
o związku zwykłej piętnastolatki 
z  amerykańską gwiazdą rozprzestrzeniają 
się w internecie, po 
tym jak zostaje zdemaskowany jej 
anonimowy blog. Powieść porusza 
wiele tematów, o których Zoe 
mówi w  swoich filmach i  na blogach 
– między innymi o radzeniu sobie z atakami paniki 
czy dzieleniu życia na to prowadzone w sieci oraz w świecie realnym. 


"Girl Online" to najszybciej sprzedająca się książka w Wielkiej Brytanii w 2014 roku. Powieść w pierwszym tygodniu po premierze sprzedała się w ponad 78 tys. egz. "Girl Online" porusza niektóre z najważniejszych problemów, z jakimi spotykają się dzisiejsze nastolatki. Autorka zachowuje przy tym lekki ton narracji zwyczajnej dziewczyny.


Materiały promocyjne.

1 komentarz:

  1. Jestem w trakcie czytania :)
    Dostałam książkę Zoe pod choinkę :)

    http://sweetworldofs.pl/2015/01/08/haul-december-grudzien-2014/

    OdpowiedzUsuń