Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 24 stycznia 2015

,,Wróć, jeśli pamiętasz" Gayle Forman

Po przeczytaniu ,,Zostań, jeśli kochasz" miałam ochotę przeczytać 2 tom, który kilka dni temu miał swoją premierę. Korzystając z dzisiejszego wolniejszego dnia, postanowiłam to zmienić.


Od tragicznego wypadku, w którym zginęli rodzice i brat Mii Hall, minęły 3 lata. Tymczasem kobieta została sławną wiolonczelistką. Także zespół Schooting Star, w którym grał Adam Wilde, chłopak bohaterki, odnosił coraz większe sukcesy. Dużym powodzeniem cieszyła się zwłaszcza ostatnia płyta zespołu, niedługo miała rozpocząć się 67-dniowa trasa koncertowa, tymczasem Adam nie potrafił sobie poradzić...

Byłam ciekawa, jak potoczą się dalsze losy głównych bohaterów i tym razem będziemy mogli się tego dowiedzieć. Gayle Forman poprowadziła fabułę naprzemiennie w taki sposób, aby czytelnik mógł poznać zarówno teraźniejszość, jak i to, co się wydarzyło w ciągu 3 lat, które minęły od wypadku. Muszę przyznać, że ten tom bardzo mi się spodobał. Został napisany lekkim, prostym językiem, dzięki czemu przeczytałam go w kilka godzin.

W przygotowaniu są już dwa kolejne tomy - ,,Ten jeden dzień" i ,,Ten jeden rok". Mam nadzieję, że szybko ukażą się na rynku, gdyż zakończenie tej opowieści doprawdy pozostawia pewien niedosyt. Śmiem twierdzić, że jest to powieść raczej dla nastolatek, ale z tego, co można wyczytać na blogach, historia porywa i nieco starszych czytelników. Na podstawie 1 tomu powstał film, którego jeszcze nie miałam okazji obejrzeć. Tak naprawdę nie wiem, czy mam ochotę. A nuż popsuję sobie wizję stworzoną przez samą siebie?

9 komentarzy:

 1. Ta część znacznie bardziej przypadła mi do gustu niż pierwszy tom. Czekam na następne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. zaciekawiłaś mnie, muszę się rozejrzeć, ale najpierw za pierwszą częścią
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę zacząć jednak od pierwszej części :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Obecnie planuje poznać tom pierwszy. Później pomyśle o kontynuacji.

  OdpowiedzUsuń
 5. Muszę rozejrzeć się w końcu za pierwszą częścią. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam do siebie! Dziś przepis na pyszne śniadanie - jajka w pomidorach!

  www.paczekwkuchni.blogspot.com

  Pozdrawiam!:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie czytałem ani pierwszego tomu, ani drugiego, a widzę, że powinienem tę zaległość nadrobić w jak najszybszym tempie :) Bardzo ciekawie napisałaś o tej powieści ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Za niedługo dostanę tę książkę ze 5 z testu. ( A z tą 2 tom ). Jestem taka szczęśliwa. Na 100% będę czytała ją z zaciekawieniem. :)

  OdpowiedzUsuń