Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 16 sierpnia 2015

,,Ukochany z piekła rodem" Alek Rogoziński

Na spotkaniu A może nad morze? Z książką 3 w loterii wygrałyśmy książkę Alka Rogozińskiego ,,Ukochany z piekła rodem". Szczerze mówiąc, chciałyśmy przeczytać ją już dawno, ale jakoś się nie składało.


Z racji tego, że autor był na spotkaniu nie mogłyśmy darować sobie, by nie poprosić o autograf. Jest to debiut dziennikarza ,,Party", a już za kilka miesięcy ma się ukazać dalsza część losów głównej bohaterki Joanny oraz jej zwariowanej menadżerki Betty pt. ,,Morderstwo na Korfu". Coś czuję, że będzie się działo. Nie są to bowiem sztampowe kryminały, które dotąd zdążyliśmy poznać. To pewien powiew świeżości, coś w stylu komedii kryminalnej. Nie znacie? Nic straconego. Egzemplarze w księgarni jeszcze są dostępne.

Pisarka Joanna Szmidt była znana nie tylko w kraju, ale i zagranicą. Spod jej pióra wyszły takie dzieła, jak ,,Miłość w cieniu topoli", ,,Romans o smaku wina", czy ,,Płaczące serce". Mimo, że miała już ok. 40 lat podczas ostatniego wypadu do Zakopanego poznała przystojnego, sporo od niej młodszego Konrada. Mimo, że znali się bardzo krótko ich związek rozwijał się bardzo dynamicznie. Jakąż więc konsternację wywołał u Joanny fakt, gdy znalazła swojego ukochanego w łazience. Martwego.

Muszę przyznać, że czytało się ją naprawdę przyjemnie. Znalazłam jeden błąd z pomyleniem imienia, kilka literówek, brak kilku przyimków, jednak jestem w stanie to wybaczyć z racji debiutu. Mam nadzieję, że w kolejnej części błędy te zostaną wyeliminowane. Jestem pod wrażeniem, że jest to pierwsza powieść wydana przez Alka Rogozińskiego. ,,Ukochany z piekła rodem" to lekki kryminał, w którym nieustannie na jaw wychodzą nowe fakty. A wszystko to zostało utrzymane w lekkim, humorystycznym stylu. Ja ze swojej strony jestem zadowolona z lektury i wyczekuję dalszych losów dwóch zwariowanych kobiet ze świata wydawniczego.

4 komentarze:

 1. Mam ogromną ochotę na lekturę tej książki. Wydaje się być szalenie intrygująca :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lektura w sam raz na wolne popołudnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za inspirację :) już sama okładka mi się podoba :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Koniecznie muszę przeczytać cokolwiek tego autora a ,,Ukochanego z piekła rodem" tym bardziej :) Ciekawa jestem jego stylu i fabuły :)
  alicjadobry.pl

  OdpowiedzUsuń