Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 25 października 2015

,,Girl Online. W trasie" Zoe Sugg

Od lektury ,,Girl Online" minęło już nieco ponad pół roku, nie mogłam się więc doczekać, co tym razem przygotowała dla nas Zoe Sugg. Nie zawiodłam się ani przez moment!
,,Girl Online. W trasie" to drugi tom bestsellerowej powieści o zwykłej nastolatce, Penny Porter, prowadzącej bloga Girl Online, który obecnie z powodu wielu zawirowań, o których przeczytacie w pierwszym tomie, jest zamknięty. Nadal spotyka się ze wschodzącą gwiazdą muzycznej estrady, Noahem Flynnem. Właśnie z nim ma wyruszyć w tournee po Europie, podczas którego zespół Flynna będzie występował jako support zespołu The Sketch. Czy wszystko uda się tak, jak sobie to zaplanowali?

Muszę przyznać, że przy pierwszym tomie na końcu byłam niesamowicie wzruszona. Teraz nieco obawiałam się, czy po tak długiej przerwie będę jeszcze coś pamiętać. Zupełnie niepotrzebnie. Peggy oraz Noah na nowo podbili moje serca, nie dając o sobie zapomnieć. Zoella doskonale, jak mi się wydaje, zna świat sławy od kulis (jest sławną youtuberką), więc doskonale oddała realia, jakie towarzyszą zespołowi podczas trasy - chroniczny brak czas, ciągłe próby, paparazzi. Czy dwoje nastolatków nie przytłoczy ta atmosfera ciągłego oczekiwania i napięcia?

Jeżeli polubiliście ,,Girl Online", szczególnie nie muszę Was namawiać, abyście sięgnęli po kontynuację. Gdybyście jednak jeszcze nie znali tej pozycji, koniecznie polecam Wam tę lekturę. Rzekomo jest skierowana dla nastolatków, jednak myślę, że i starsi odbiorcy będą zadowoleni. Bo któż z nas nie chciałby poczytać o prawdziwej przyjaźni? Blogerzy na pewno będą zachwyceni, a fani Zoe tym bardziej!

Premiera: 4.11.2015 r.

Za egzemplarz dziękuję AIM Media.

4 komentarze:

 1. Nie czytałam jeszcze pierwszego tomu. To raczej nie moje klimaty, ale cieszę się, że Ty jesteś zadowolona.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaczęłam czytać pierwszy tom, ale na zaczynaniu się skończyło, jakoś nie ciągnie mnie dalej, chyba nie moja tematyka

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę przeczytać, pierwszy tom ,,Girl Online" bardzo mi się podobał ! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka stoi na półeczce i czeka na odpowiedni moment :) Kto wie, może nawet do szpitala ją zabiorę, choć wstępnie inną książkę spakowałam :D

  OdpowiedzUsuń