Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 28 października 2015

,,Morderstwo na Korfu" Alek Rogoziński

,,Ukochany z piekła rodem", pierwszy tom serii z Joanną Szmidt i jej menadżerką Betty podobał mi się, ale przyczepiłam się literówek. ,,Morderstwo na Korfu" jest pod tym względem idealne.Nic nie zapowiadało kolejnego morderstwa. Joanna, najpopularniejsza polska autorka romansów wybrała się na wakacje na Korfu. Betty wraz ze swym ukochanym, policjantem, którego poznała w pierwszym tomie, zostali w domu pod Warszawą. Wszystko szło dobrze do czasu, gdy do ,,Villi Zeus" przyjechały osoby, które Stefanos Matrakis znał już wcześniej. Okazuje się jednak, że wspomniany przed chwilą grecki właściciel zostaje zamordowany. Mordercą z pewnością jest jeden z gości. Betty wraz z wybrankiem zostają wezwani na pomoc!

Książkę otrzymałyśmy w prezencie od Awioli, chociaż i tak miałyśmy ją w planach zakupowych. Byłam niezwykle ciekawa, jak tym razem Alek Rogoziński poradził sobie z kolejną powieścią. Muszę przyznać, że się nie zawiodłam. Błędów stylistycznych, czy literówek naprawdę ciężko się dopatrzeć, a sama fabuła zostaje niezwykle zręcznie poprowadzona. Muszę przyznać, że do samego końca nie byłam w stanie domyśleć się, kto za tym wszystkim stoi. Brawo!

W przygotowaniu są kolejne tomy - ,,Zabójcza korekta" oraz ,,Skarb pod wieżą". Mam nadzieję, że zarówno autor, jak i wydawnictwo, nie dadzą na nie długo czekać, bowiem najnowsza książka Alka Rogozińskiego wywarła na mnie naprawdę ogromne wrażenie. Nie pomyślałabym, że to dopiero druga powieść w dorobku dziennikarza. Niesamowity progres! Aż boję się pomyśleć, co będzie dalej. Bo, że może być tylko lepiej, jest chyba oczywiste. Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że ,,Morderstwo na Korfu" pochłonęłam w jeden dzień. I chcę więcej! Już, teraz, zaraz.

6 komentarzy:

 1. Hej kochana :3
  Masz przecudowny blog, wygląd śliczny i nie tylko.
  Uwielbiam książki i w większości chce przeczytać wszystkie które są polecane na blogach, ale niestety nie tą. Nie lubię kryminałów ani nic o morderstwach. No niestety innych razem. :D
  Pozdrawiam ♥
  http://kochamczytack.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam jeszcze pierwszej części, ale druga fabularnie bardziej mnie przekonuje.

  OdpowiedzUsuń
 3. a mnie przekonuje, że na Korfu, z chęcią sięgnę:)

  OdpowiedzUsuń
 4. O! A ja właśnie - z racji tego, że lada chwila zakończę ostatni w Polsce wydany tom serii o Kay Scarpettcie - już szukam kolejnych dobrych kryminałów. Ta książka zapowiada się tak, jak dobre książki Agathy Christie :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Muszę najpierw zacząć od pierwszej części, na którą zresztą mam ogromną ochotę :)

  OdpowiedzUsuń