Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 27 grudnia 2015

5 filmów idealnych na wolny wieczór

Świąteczna przerwa sprzyja oglądaniu filmów, przygotowałam więc 5 filmów idealnych na wolny wieczór. Zaczynamy.

1. Święta do poprawki

Ali miała szczęśliwe Święta, do zeszłego roku. Niespodziewanie spotyka byłego faceta ze swoją nową wybranką i coś w niej pęka. Przecież to ona mogła być na miejscu tej kobiety! Gdyby tylko rok temu nie obraziła się i nie zerwała, tylko dlatego, że nie dostała wyczekiwanego pierścionka zaręczynowego. Tymczasem... dobra wróżka sprawia, że kobieta cofa się o rok. Czy wybierze inny scenariusz wydarzeń świątecznych?

2. Polowanie na drużbów

źródło

Doug Harris nie może uwierzyć we własne szczęście. Gretchen Palmer zgodziła się zostać jego żoną! Jest jednak jeden problem - potrzebuje 7 drużbów, a tymczasem żaden z kolegów nie chce nim zostać (wiecie, brak kontaktu, brak zażyłości). Zgłasza się do agencji drużbów, prowadzonej przez Jimmy'ego, który organizuje kolegów, z fałszywymi nazwiskami, zawodami. Na ślubie jednak nic nie idzie tak, jak powinno...

3. Wkręceni 2


Druga część prześwietnej komedii polskiej produkcji. ,,Wkręceni 2" powrócili na ekrany blisko 2 lata temu, oczywiście musiałyśmy być w kinie. Ostatnio jednak postanowiłyśmy przypomnieć sobie losy trójki przyjaciół - ,,Szyi", ,,Fikoła" i nowego - ,,Stopklatki". ,,Szyja" ma problemy - nikt go nie rozumie, kumple zajęli się swoimi miłościami, tylko nowy kompan prac przy autostradzie ,,Stopklatka" zdaje się go rozumieć. Niespodziewanie pojawia się jednak Klementyna, a wraz z nią propozycja, zdaje się, nie do odrzucenia. Tylko co na to szanowna małżonka, Jadźka? 

4. Świąteczne Drzewko


Kolejny film, polecony przez Iwonę, utrzymany w temacie świątecznym. Elise jednego dnia traci i pracę, i życiowego partnera. Na domiar złego ojciec ma nogę w gipsie, a ona musi zająć się coroczną świąteczną sprzedażą drzewek. Nie do końca ten pomysł jej odpowiada, ponieważ z dzieciństwa pamięta koczowanie w przyczepie i ciągłą sprzedaż, podczas gdy inni te sprzedane choinki dekorowali i cieszyli się nimi w domowym zaciszu. Niespodziewanie jednak pojawia się pewien klient, nieustannie kupujący nowe drzewka.... Jest jeszcze Gary, który nie do końca lubi święta i postanawia zrobić wszystko, aby zlikwidować to stoisko. Czy mu się uda?

5. Kingsman: Tajne służby


Ostatni film to komedia kryminalna. ,,Eggsy", syn zamordowanego agenta, po latach ma szansę pójść w ślady ojca. Do pokonania ma jednak wielu przeciwników. Czy uda mu się zająć miejsce zmarłego? Film trwa ponad 2 godziny, jednak nie odczuwa się upływu czasu. Bardzo przyjemne kino akcji, przy którym nie można się nudzić.


8 komentarzy:

 1. Nie znałam tych filmów wcześniej. Fajnie, że pokazałaś coś nowego, bo zazwyczaj na tego typu listach, są dość podobne pozycje filmowe.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kingsman: Tajne służby- widziałam wczoraj, bawiłam się świetnie

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie mi się podobały, zdecydowanie warte obejrzenia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam żadnego z tych filmów, dlatego z chęcią nadrobię zaległości :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie widziałam żadnego z nich chyba jestem do tyłu ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Widziałam tylko WKRĘCENI 2 z tej listy... ale pozostałe wydają się ciekawe... choć pierwszy jakoś mi się kojarzy, więc może tez go widziałam... reszte obejrzę!

  dziękuję za udział w moim Link Party, zapraszam na kolejne we wtorek :)
  a może miałabyś ochotę wziąć udział w którymś z wyzwań na 2016 rok?

  OdpowiedzUsuń
 7. Muszę obejrzeć ,,Polowanie na drużbów" :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Kingsmeni jak najbardziej, ciągle zapominam obejrzeć drugiej części, dziękuję za przypomnienie :-)

  OdpowiedzUsuń