Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 20 stycznia 2016

Polskie filmy nie są takie złe

Nie twierdzę, że wszystkie. Oglądałyśmy ostatnio np. ,,Obietnicę", dość mocno zachwalaną po premierze (podobno ukazuje obraz polskiej młodzieży) i umęczyłyśmy się okropnie. Dziś chciałabym pokazać Wam 2 polskie filmy, które może nie są istnymi majstersztykami, ale miło spędzicie z nimi czas.

1. Facet (nie)potrzebny od zaraz


Żródło

Zosia w czasach liceum założyła się z koleżanką z klasy, że do 30-stki będą miały partnerów. Kiedy okazuje się, że owa znajoma wychodzi za mąż, a bohaterka nie ma nikogo (zobaczyła ostatniego faceta z inną), postanawia spotkać się z wszystkimi byłymi i dowiedzieć się, co jest z nią nie w porządku. Tylko czy aby na pewno z przyszłą panną młodą jest wszystko OK? ;) Przezabawna opowieść o poszukiwaniu po części miłości, po części akceptacji bycia singielką. Doskonały film na wolne popołudnie. Szału nie ma, aczkolwiek obejrzałyśmy z przyjemnością.

2. Podejrzani zakochani


Źródło


W chwili, gdy przypominam sobie Basię Faktorowicz (Sonia Bohosiewicz) schodzącą po schodach, uśmiech mimowolnie pojawia się na mojej twarzy. A od początku było tak. Basia, przedstawiająca się jako Simone, zarejestrowała się na portalu randkowym, na którym to Albert Wolski (Bartłomiej Kasprzykowski), jako Jacques, chciał nawiązać z nią znajomość. Stety niestety, wysłali nie swoje zdjęcia i między dwojgiem przypadkowych osób doszło do spotkania. Przyczyniło się ono do serii niezaplanowanych zdarzeń, a w tym wszystkim pojawił się wątek kradzieży biżuterii Romanowych. Jak widzicie, nudno nie będzie. Lekka, przyjemna ekranizacja na wolne popołudnie.

3 komentarze:

 1. Oba są ciekawe, choć Podejrzani zakochani jeszcze fajniejsi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie przepadam za teraźniejszymi polskimi komediami.
  Stare owszem, ale ówczesne nie bardzo.

  OdpowiedzUsuń
 3. niestety, ja w nowych polskich komediach w ogóle się nie odnajduję, są dla mnie zbyt amerykańskie

  OdpowiedzUsuń