Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 6 kwietnia 2016

,,Lekkość" Anna Starmach, Maria Kruczek

Wiosna nadeszła albo pojawi się lada chwila. Większość w tym czasie wpada na wspaniały pomysł diety, aby bez żadnych kompleksów móc wyjść latem na plażę. Co powiecie na ,,Lekkość" Anny Starmach i Marii Kruczek?


Zacznę od tego, że w domowej biblioteczce mam wszystkie książki kulinarne Ani Starmach, a ją samą uwielbiam za bycie jurorem w programach ,,Master Chef" i ,,Master Chef Junior". Ta książka różni się od poprzednich tym, że powstała we współpracy z Marią Kruczek, która do wspólnej publikacji dołączyła ćwiczenia, pozwalające razem z dietą, wyglądać lepiej. Założeniem tej pozycji nie jest sprawienie, że w tydzień schudniemy 20 kg, ale że dzięki smacznym daniom proponowanym przez Anię i wykonywaniu ćwiczeń przygotowanych przez Marię poczujemy się znacznie lepiej w swoim ciele.

Książka została podzielona na 10 podrozdziałów, zawiera plan treningowy i jadłospis na 5 tygodni. Na początku każdego podrozdziału zostały zawarte notatka i dania Ani, a następnie notatka i ćwiczenia Marii. Od samego spoglądania na te wszystkie dania, mam ochotę przygotować wszystkie posiłki. Nie dość, że wszystko wygląda przepysznie, znajdziemy także informację, dla ilu osób zostały one skomponowane. Ćwiczenia także zostały bardzo dokładnie opisane, zamieszczone zostały także ilustracje, mające pomóc odbiorcom w prawidłowym ich wykonywaniu.

Na końcu znajdziemy wskazówki Marysi oraz spis potraw podzielony według porządku: śniadania, obiady, kolacje, przekąski oraz spis treści. Na początku zaś przeczytamy takie niezbędne informacje, jak to, że powinno się jeść co 3 godziny, pić wodę itd. Właściwie kiedy tylko ją zobaczyłam, zaczęłam mieć ochotę, aby to wszystko przygotować. Z tego co pamiętam zrobiłyśmy tylko przepyszną granolę, ale chyba czas wrócić do innych receptur zaproponowanych przez Anię. W końcu wiosna idzie ;)

Za książkę-niespodziankę dziękuję wydawnictwu Znak.


1 komentarz:

  1. Chętnie wykorzystałabym kilka przepisów z tej ksiażki w mojej kuchni :)

    OdpowiedzUsuń