Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 3 kwietnia 2016

,,Uwikłani. Obsesja" Laurelin Paige

,,Uwikłani. Obsesja" to drugi tom serii erotycznej. Podobnie jak ,,Uwikłani. Pokusa" zdobył liczne rzesze czytelników. Czy faktycznie jest wart uwagi?


Alayna Withers od kilku tygodni pracowała w klubie, należącym do Hudsona Pierce'a. Między bohaterami szybko nawiązała się erotyczna więź, dziewczyna praktycznie nie wyobrażała sobie funkcjonowania bez tego związku. W przeszłości miała jednak pewien problem, dotyczący mężczyzn, z którymi się spotykała, a którzy z czasem ją odtrącali lub chcieli zakończyć związek. Obawiała się, że tym razem ta sytuacja znów może się powtórzyć. Czy choroba dała o sobie znać?

Korzystając z podróży pociągiem, wzięłam tę pozycję ze sobą. Początkowo sprawiała, że zasypiałam, później jednak przeczytałam ją, może nie z wielkim zachwytem, ale zaciekawieniem, praktycznie w jeden dzień (uroki przemierzania połowy Polski). To drugi tom serii wydawanej przez Wydawnictwo Kobiece, okrzyknięty lekturą lepszą, niż Grey (nie wiem, nie czytałam). Dużą rolę odgrywa w tym cyklu aspekt erotyczny, jednak tym razem pisarka skupiła się także na przedstawieniu przeszłości Alayny i Hudsona.

Niebawem w Polsce ukaże się trzeci tom. Choć nie jest to seria, na którą czekam z zapartym tchem, skuszę się na jego lekturę, ponieważ jestem ciekawa dalszych losów głównych bohaterów. Jeśli macie ochotę na przyjemną lekturę, która uprzyjemni Wam popołudnie, ,,Uwikłani. Obsesja" będzie odpowiednie.

Za egz. książki dziękuję Wydawnictwu Kobiecemu.

2 komentarze: