Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 22 czerwca 2016

,,The Book of YOU" Jamie Oliver, Nora Rosendahl, Neli Lahteenmaki

Ogólnie myślałam, że książki motywacyjne, czy z ciekawymi cytatami, mającymi pozytywnie wpłynąć na nasze życie, jakoś mnie nie kręcą. Później jednak natknęłam się na ,,Twój dziennik" Reginy Brett i tak jak nigdy nie używałam kalendarza, tak przepadłam. Ostatnio wydawnictwo Insignis wydało ,,The Book of YOU". Początkowo nawet nie zwróciłam na nią uwagi...


Dziennikiem, jak już wspomniałam, jestem zachwycona. Czy i w przypadku pierwszego zetknięcia z ,,The Book of YOU" także było tak samo? Muszę przyznać, że zaraz po dostarczeniu jej przez listonosza z ciekawości przekartkowałam tę książkę. Zainteresowała mnie już od początku. To taki swoisty przewodnik po różnych sferach naszego życia - miłości i kontaktach z innymi, jedzeniu, umyśle i ruchu. Zawiera zbiór mikroakcji - czynności, które możemy wykonać każdego dnia, nie poświęcając na nie zbyt wiele czasu i zbytnio się nie zastanawiając nad ich wykonaniem. Dodatkowo co miesiąc zostały przygotowane specjalne karty, na których możemy wpisać, które z nich chcielibyśmy powtórzyć dodatkowo.

Ta pozycja to swoisty zbiór 365 zadań. Muszę przyznać, że z chęcią podejmę się tego wyzwania, bowiem lubię nowości, a coś mi się wydaje, że ta książka będzie poniekąd taką drogą do oczyszczenia, spojrzenia na swoje życie z dystansem, motywacją do drobnych zmian. Impulsem do stworzenia tej książki była aplikacja YOU na Androida, która pokazała, że małymi kroczkami możemy sprawić, że nasze życie, przyzwyczajenia będą takimi, jakimi byśmy chcieli. Zadań nie trzeba wykonywać po kolei, aczkolwiek jest to wskazane. Wykonane numery mikroakcji trzeba zaznaczać w kółko, by widzieć, które są już przez nas zrobione.
Za egzemplarz dziękuję AIM Media.

3 komentarze:

  1. Super jest ta książka, bardzo mi się podobają te mikroakcje!

    OdpowiedzUsuń
  2. Zastanawiałam się właśnie nad zakupem tej ksiązki. Po Twoim wpisie chyba zamówię ją sobie, bo widzę, że warto :)

    OdpowiedzUsuń