Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 17 lipca 2016

,,MasterChef Junior" Praca zbiorowa

Polska edycja ,,MasterChef'a" cieszyła się ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że pierwsza seria ,,MasterChef'a Juniora" także odniosła duży sukces, a jej zwyciężczyni, Natalia Paździor, wydała swoją książkę.

Muszę przyznać, że byłam ciekawa, jak będzie wyglądała książka pierwszej polskiej zwyciężczyni dziecięcego ,,MasterChef'a". Na początku znajdziemy kilka zdjęć z planu, przedstawienie uczestników, którzy brali udział w tej edycji. Możemy także podpisać, do kogo należy książka. Następnie z poszczególnych fotografii dowiemy się, jak przygotować ciasto makaronowe, naleśnikowe, na pierogi, biszkopt oraz kruche ciasto. Natalka daje praktycznie podpowiedzi, a także w kółeczkach dodaje swoje rady. Następnie poznamy przepisy z kategorii ,,Małe co nieco", np. na sałatkę wiosenną, kozi ser z granatem, czy roladki z bakłażana, ,,Konkretnie i zdrowo" - min. knedle, czy suflet z brokułów, ,,Na słodko", np. tartę z kremem, chałwę w trzech odsłonach, czy ciasteczka z kremem pomarańczowym. Na samym końcu zwieńczeniem będzie 13 przepisów pozostałych uczestników pierwszej edycji programu.

Muszę przyznać, że ta publikacja to ciekawa książka kucharska dla dzieci i dorosłych. Czasem brakuje nam pomysłu na to, co przygotować na obiad. Nie mówię już o sytuacji, gdy dzieci są wybredne, a tak mamy podkładkę - przecież przygotowała to Twoja ulubiona uczestniczka dziecięcego MasterChef'a ;) Nie będę Wam więcej opowiadać, zobaczcie sami. Wszystkie dania wyglądają niezwykle smakowicie. Czekam, aż wrócę na dłużej do domu i będę mogła wypróbować niektóre z nich.Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.


3 komentarze:

  1. Super! Lubiłam od czasu do czasu podejrzeć zmagania uczestników. Taka książka to świetna pamiątka.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam u siebie i bardzo lubię! :3 Przepisy super!

    OdpowiedzUsuń
  3. Ciekawa jestem przepisów z jakimi zmagali się młodzi mistrzowie kuchni

    OdpowiedzUsuń