Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 5 sierpnia 2016

,,Sny Morfeusza" K.N.Haner [BOOK TOUR]

Można powiedzieć, że K.N. Haner, pisarka ukrywająca się pod tym pseudonimem, szturmem podbija polską literaturę erotyczną. Czytelniczki z każdym dniem coraz bardziej wyczekują niecierpliwie jej kolejnych książek. Czy i ja dałam się porwać tej fali ochów i achów?


Muszę przyznać, że siostra, która z uwagą śledzi bloga Cyrysi, pewnego dnia zaproponowała mi, czy nie chciałabym się zapisać do Wędrującej książki i przeczytać ,,Snów Morfeusza" nieznanej mi dotąd autorki. Wiedziałam tylko tyle, że to pseudonim artystyczny, a jakiś czas temu odbyło się spotkanie autorskie nad morzem. Najpierw był biwak, później wycieczka na Lubelszczyznę, więc przesunęłam kolejkę, żeby specjalnie nie blokować terminów. Później odczekałam i zaczęłam lekturę. Właściwie przeczytałam ją w 3 dni, z czego ostatnie 80 stron czytało mi się najlepiej. Jedno jest pewne, mimo, że nie dałam się wciągnąć w mroczny świat, sama powieść wywarła na mnie dość spore wrażenie.

W przypadku literatury erotycznej mam tak, że od czasu do czasu lubię przeczytać jakąś kolejną pozycję, raz polskiego autora, raz zagranicznego. Nie da się zaprzeczyć, że po erze Grey'a, coraz więcej pisarzy z chęcią sięga po schemat - przełożony-podopieczna i tego także K.N. Haner nie udało się uniknąć. Główną bohaterką zostaje Cassandra, która niedawno przeprowadziła się do Miami i poszukuje pracy. Pewnej nocy po nieudanej rozmowie kwalifikacyjnej w jednym z klubów spotyka jego. Morfeusza, którzy okazuje się jej przyszłym pracodawcą dziewczyny. Z jednej strony nie chce, z drugiej nie potrafi się od niego uwolnić. Czy Morfeusz stanie się Adamem, a może Adam przemieni się w Morfeusza?

Gdy jawa miesza się ze snem, gdy świat realny miesza się z erotyką, poznajemy kolejne losy bohaterów. Coraz bardziej zawiłe, odkrywamy ich przeszłość, problemy, tajemnice, które z czasem wychodzą na światło dzienne. ,,Sny Morfeusza" to pierwszy tom serii ,,Mafijna miłość". Jak się więc domyślacie, będzie mroczno, niebezpiecznie i... miłośnie. Z tego co wiem, drugi tom albo jest w przygotowaniu albo jest już ukończony, a to oznacza, że z chęcią niebawem zapoznam się z dalszą historią Cassandry i Adama, a może Morfeusza? ;)


Regulamin akcji

Organizatorem akcji jest Literacki Świat Cyrysi

3 komentarze:

 1. Drugi tom jest już ukończony, więc pozostaje nam tylko czekać ;)
  Dziękuję za udział w mojej akcji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam książkę :) Autorce udało się mnie zaskoczyć... I to jak :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety, literatura erotyczna to nie moje klimaty.

  OdpowiedzUsuń