Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 4 grudnia 2016

,,Manwhore" Katy Evans

Katy Evans w swojej serii ,,Manwhore", należącej do nowości, ponownie zabiera czytelnika w świat pełen erotyzmu, magii i niepewności.Kiedyś pamiętałam, że Katy Evans to autorka bestsellerowej serii ,,Real", z której czytałam jedynie pierwszy tom, bo historia, mimo, że interesująca, nie porwała mnie na tyle, że chciałabym poznać ciąg dalszy już w tamtym momencie. Zapoznając się z ,,Manwhore" informacja ta zupełnie wypadła mi z głowy. Autorka daje się poznać zupełnie z innej strony, jej lekki styl wciąga, a przedstawiana historia elektryzuje. Poznajemy Rachel Livingston, 23-letnią dziennikarkę podupadającego magazynu ,,Edge", która pewnego dnia otrzymuje zadanie, by zbliżyć się i odkryć przed czytelnikami najbardziej mroczne tajemnice pewnego playboya. O Malcolmie Saincie krążą legendy. W pewnym momencie jednak Rachel musi zadać sobie pytanie - co jest dla niej ważniejsze? Rodzące się uczucie, czy praca?

,,Manwhore" zostało wydane przez wydawnictwo Kobiece, które w większości specjalizuje się w wydawaniu literatury właśnie tego typu. Po okrzykniętym fenomenem cyklu ,,Uwikłani" przyszedł czas na wydanie cieszącej się ogromną popularnością na całym świecie serii opowiadającej historię debiutującej dziennikarki i mężczyzny, który nie jest tak święty, jak mogło by się wydawać. Zawiłe intrygi, odkrywane stopniowo fakty - z pewnością zachęci to młodych czytelników do lektury. Nie jest to pozycja dla osób przesadnie pruderyjnych, jednak nie jest też tak, że jest gorsząca. Powiedziałabym, że spokojnie, w przeciwieństwie do ,,Real", jest skierowana do młodszego czytelnika.

Seria zawładnęła mną na tyle,  że już najchętniej zapoznałabym się z kolejnymi tomami tego cyklu. Pokusiłam się nawet o przejrzenie opinii na portalu Lubimy Czytać i z tego, co wyczytałam, zapowiada się naprawdę interesująco. Na szczęście, tom drugi ,,manwhore +1" ukaże się w Polsce już 17.02. Nie mogę doczekać się, aby poznać dalsze losy burzliwej znajomości Rachel i Malcolma. Coś czuję, że Kate Evans przygotowała dla swoich czytelników historię pełną emocji i napięcia. Niekoniecznie seksualnego.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.

1 komentarz:

  1. To raczej nie moja tematyka, ale dobrze, że ta seria bardziej przypadła Ci do gustu niż Real.

    OdpowiedzUsuń