Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 11 grudnia 2016

,,Powietrze, którym oddycha" Brittainy C. Cherry

Brittainy C. Cherry dała się poznać dzięki takim pozycjom jak ,,Kochając pana Danielsa", czy ,,Art&Soul", przedstawiającym losy dotyczące głównie dorastających ludzi i też do nich skierowanych. ,,Powietrze, którym oddycha" jest zupełnie inne, bardziej dojrzałe, zachwycające.


Dwie rodziny. Dwa wydarzenia, które zmieniły ich dalszy los. Tragiczny wypadek, w którym ginie mąż Elizabeth, Steven, a także żona i ukochany synek Tristana, Jamie i Charlie. Dwoje ludzi, których losy muszą się połączyć. Lizzie po roku żałoby wraca do miasteczka, gdzie wszystko przypomina jej o zmarłym mężu. Nieoczekiwanie okazuje się, że na jej ulicy zamieszkał nowy sąsiad, dziwak, który nazywa psa Zeusem, biega boso, a dodatkowo pracuje w miejscu, gdzie nikt normalny nie chciałby się zatrudnić. Z czasem okazuje się, że tych dwoje może sobie pomóc, nawet nie wyobrażają sobie, jak bardzo ich losy mogą się złączyć. Tylko czy na zawsze?

Brittainy C. Cherry to niekwestionowana liderka ostatnich czasów specjalizująca się w literaturze młodzieżowej. Sama muszę przyznać, że nieco uległam tej modzie, a po części przekonałam się, że jej pozycje są niesamowicie wciągające. O ile, o czym już wspomniałam, dwie poprzednie były skierowane dla nastolatków, o tyle ta jest bardziej dojrzała, opowiada o problemach, które mogą dotknąć dorosłych ludzi. Już na końcu stycznia pojawi się tom drugi serii ,,Żywioły" - ,,Ogień, który ich spala". Nie mogę się już go doczekać.

Cieszę się, że dzięki uprzejmości Patrycji, która pożyczyła mi tę powieść, miałam okazję zapoznać się już z 3 pozycją autorstwa tej wybitnej pisarki. Szybko zyskała rozgłos w Polsce, ale, uwierzcie, jej książki są tego warte. To niesamowicie mądra lektura, którą pochłania się praktycznie w jeden dzień. Dobrze wykreowani bohaterowie, wydarzenia, które mogą dotknąć każdego z nas, realne dialogi - to wszystko sprawia, że od pierwszego tomu serii trudno się oderwać. Odliczam dni do końca stycznia.

1 komentarz: