Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 23 grudnia 2016

,,Zwodnicza miłość" Julie Cohen

,,Drogie maleństwo", debiut Julie Cohen spodobał mi się tak bardzo, że koniecznie chciałam zapoznać się z kolejną pozycją jej autorstwa. Czy ,,Zwodnicza miłość" okazała się równie interesująca?


Mogło by się wydawać, że Felicity Bloom po śmierci matki-artystki powoli dochodzi do siebie. Jakiś czas temu poznała Quinna Wickhama, zbliża się pierwsza rocznica ich ślubu, kiedy kobieta nieoczekiwanie zaczyna odczuwać zapach plumerii. Zapach, który kojarzy się z latami młodości. Czasami, kiedy poznała niespełnionego, dorabiającego się artystę Ewana McKillana, któremu pozwoliła odejść, aby założył szczęśliwą rodzinę. Po latach czując nieoczekiwaną potrzebę, po wizycie w galerii w Nowym Jorku, postanawia odwiedzić dawnego znajomego. Trafia w odpowiedni moment, by zwodnicza miłość na dobre zawładnęła jej umysłem i ciałem.

Muszę przyznać, że o ile ,,Drogie maleństwo" bardzo mi się podobało i wciągnęłam się w tamtą historię praktycznie od pierwszej chwili, o tyle w przypadku ,,Zwodniczej miłości" miałam problem, aby na dobre dać porwać się fabule. Poznajemy Felicity, kobietę nieco zagubioną, z nie do końca sprecyzowanymi planami, autorkę serii o sowie, która cieszy się ogromną popularnością wśród młodych czytelników, wydawało by się, że szczęśliwą mężatkę, na której życie wymusza niecodzienne sytuacje. Sama nie wie, czy zaryzykować i dalej być w związku z Quinnem, czy dać się porwać potrzebie chwili i zaakceptować uczucie, jakim rzekomo darzy ją Ewans. Jaką decyzję podejmie Felicity? Przekonajcie się sami.

Właściwie sama nie wiem, co mam sądzić o tej pozycji. Z jednej strony, wydarzenia w niej przedstawione były wzorowane na faktach, z drugiej, zabrakło mi jakiejś takiej lekkości i płynności akcji. Uważam, że pierwsza publikacja autorki o wiele bardziej spodoba się miłośnikom powieści obyczajowych z przesłaniem. A może czytaliście już ,,Zwodniczą miłość" i macie zupełnie odmienne zdanie na jej temat?

2 komentarze:

 1. Książka ciekawie się zapowiada. :-)
  Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku! :-)

  Pozdrawiam,
  www.kosmetykiani.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Fabularnie żadna książka autorki mnie nie interesuje. Szkoda, że ta jest gorsza od swojej poprzedniczki.

  OdpowiedzUsuń