Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 1 stycznia 2017

,,Ta dziewczyna" Colleen Hoover

,,Ta dziewczyna" Coleen Hoover to trzeci tom wieńczący trylogię o Lake i Willu. Czy warto się z nim zapoznać?

,,Pułapka uczuć" spodobała mi się na tyle, że postanowiłam zapoznać się z jeszcze bardziej porywającą ,,Nieprzekraczalną granicą". Pisałam o tym w ostatnich wpisach. Z biblioteki wypożyczyłam jednak całą trylogię, więc przyszedł czas na lekturę ,,Tej dziewczyny". Niestety, od pierwszych stron już nie zaiskrzyło. Tak naprawdę ten tom to przepisanie najważniejszych faktów z dwóch poprzednich, tym razem z perspektywy Willa, przeplatanych urywkami z dotychczasowego życia głównych bohaterów i kontynuacją kilka lat później.

Przeczytamy ponownie o ich pierwszym spotkaniu, poznamy nieco szczegółów z tragicznych wydarzeń, które dotknęły rodzinę chłopaka, dowiemy się o rozmowie z Julią, o której wcześniej nie było mowy. Wszystko to jednak jest dość mdłe i, szczerze mówiąc, nudne, jeśli czyta się jeden tom za drugim. Gdybyście czytali je w odstępie kilku miesięcy, tak, jak zapewne były wydawane, wówczas zwieńczenie trylogii było by miłym dodatkiem i powrotem do losów ulubionych bohaterów. Niestety, dla mnie było nużącą powtórką z rozrywki.

Podsumowując, cieszę się, że zapoznałam się i dałam szansę twórczości Colleen Hoover. Trylogia o Layken i Willu należy do naprawdę interesujących, jedynie darowałabym sobie lekturę trzeciego tomu lub jedynie zapoznała się z ostatnimi kilkunastoma stronami, które są kontynuacją zakończenia ,,Nieprzekraczalnej granicy". Na półce czekają już kolejne pozycje autorstwa tej pisarki. Ciekawa jestem, czy zostanę nową fanką jej twórczości.

2 komentarze:

  1. Szkoda, że ten tom tak naprawdę nie wnosi nic nowego.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cześć Paulino, serdecznie Cię zapraszam do mnie na Book Tour z książką "Podarunek" Cecelii Ahern i do zabawy w konkursie na "ustrzelenie licznika" :)
    http://www.recenzjapisanaemocjami.pl/2016/12/book-tour-cecelia-ahern-podarunek.html

    OdpowiedzUsuń