Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 1 marca 2017

,,Girl Online. Solo" Zoe Sugg

,,Girl Online. Solo" to już trzeci tom stworzony przez zagraniczną Youtuberkę Zoe Sugg. Czy i tym razem dałam się porwać historii dorastającej Penny? 

Blog, który założyła Penny, cieszy się ogromną popularnością. Dziewczyna dzieli się ze swoimi czytelnikami troskami dnia codziennego, a tych nie brakuje. Nie ma bowiem żadnego sygnału ani wiadomości od swojego przyjaciela, dawniejszego chłopaka Noaha Flynna, który nieoczekiwanie zrezygnował z trasy z zespołem ,,The Sketch" i nikt nie wie, gdzie się znajduje. Penny jednak może liczyć na swojego przyjaciela Elliota, który w tym tomie nie prowadzi już tak beztroskiego życia, jak wcześniej. Problemy w domu skutkują tym, że czuje się zagubiony. Czy najlepsza przyjaciółka zdoła mu pomóc? Mimo, że Girl Online jest obecnie sama, nie przeszkadza jej to poznawaniu nowych osób, w tym przystojnego studenta drugiego roku fotografii, Calluma...

Muszę przyznać, że w ostatnim czasie zastanawiałam się, czy nie co już nie wyrosłam z książek typowo młodzieżowych. Na szczęście okazało się, że ,,Girl Online. Solo" przywróciło mi na nowo wiarę w to,  że książki przeznaczone dla nastoletniego czytelnika wciąż są dla mnie fascynujące. Tym razem dalej z zapartym tchem śledzimy losy Penny, która musi wesprzeć przyjaciela, zastanowić się, czy jest gotowa na nowy związek, jakie relacje ewentualnie chciałaby zbudować z Noahem? Czy jej przyjaciółka Megan naprawdę jest warta tej znajomości? Zoe Sugg jest na tyle młodą pisarką, że bez problemu zgaduje, jakie zagadnienia będą interesujące dla jej odbiorców. Nie ma się więc czemu dziwić, że jej książki odnoszą ogromny sukces!

,,Girl Online. Solo" to doskonała kontynuacja dwóch poprzednich tomów ,,Girl Online" oraz ,,Girl Online. W trasie". Muszę przyznać, że połknęłam ją w jedno przedpołudnie, nie potrafiąc się od niej oderwać. Doskonała, przyjemna lektura, która sprawi, że na kilka godzin przeniesiemy się w czas, który obecnie rządzi nastolatkami. Nie zabrakło także, jak i w pozostałych częściach, wstawek z bloga Penny, w którym radzi, jak przyciągnąć czytelników, czy w jaki pomóc osobom borykającym się z ogromnym stresem. Serdecznie polecam, jeśli czytaliście poprzednie tomy, a jeśli nie, koniecznie przeczytajcie całą trylogię!

2 komentarze:

  1. Musiałabym się zapoznać z wcześniejszymi tomami, a na razie nie mam na tę serię ochoty.

    OdpowiedzUsuń
  2. Masz już książkę "Girl Online. Solo"? Jeśli nie, serdecznie zachecam do wzięcia udzialu w konkursie: http://disneybajecznyswiat.blogspot.com/2017/03/konkurs-girl-online-solo.html?m=1

    OdpowiedzUsuń