niedziela, 26 lutego 2017

,,Chwila na miłość" Joanna Stovrag

W sierpniu 2016 roku opowiadałam Wam o pozycji ,,Jeszcze żyję... Historia prawdziwa". Tymczasem doczekała się ona ponownego wydania w rozszerzonej wersji pod nazwą ,,Chwila na miłość".


Już w pierwszej wersji pozycja przekonała mnie do siebie treścią, szata graficzna bowiem nie miała dla mnie większego znaczenia. Tymczasem, pół roku po jej lekturze, pragnę przedstawić Wam nowe wydanie powieści Joanny i Seja, miłość polsko-bośniacka, która przetrwała czasy wojny, zawieruchy. Wersja ,,Chwila dla miłość" zawiera także dopisek, co się stało w momencie, gdy okazało się, że zakochani mogliby wrócić do Polski, toczy się jeszcze kolejne kilka lat. Została dodatkowo pięknie wydana przez wydawnictwo Replika. Jak już wspomniałam wcześniej, jest to przepiękna historia miłości osadzona w czasach wojny, dająca nadzieję, że prawdziwa miłość przezwycięży wszelkie trudności.

Jeżeli chcecie przeczytać o niej więcej zapraszam do mojego sierpniowego wpisu http://www.paulinakwiatkowska.pl/2016/08/jeszcze-zyjehistoria-prawdziwa-joanna.html, a ja dziękuję Pani Joannie za możliwość doczytania dalszych losów Jej i Seja.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz