Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 24 marca 2017

,,Nic dwa razy się nie zdarzy" Joanna Szarańska

Joanna Szarańska, znana jako blogerka, ponad rok temu postanowiła spróbować swoich sił jako autorka. Dziś o trzeciej części jej cyklu ,,Kalina w malinach", czyli ,,Nic dwa razy się nie zdarzy".


Patrząc z perspektywy czasu, początkowo nie byłam przekonana, czy mam się zapoznać z tą serią, czy też nie. Joasię znałam z jej tekstów blogowych, a przeczytanie kilkuset stronicowej pozycji to jednak trochę inna sytuacja. Postanowiłam jednak dać szansę jej twórczości i nie żałuję. Jakiś czas temu ukazał się trzeci, wieńczący serię tom, który praktycznie definitywnie zamknął wszystkie wątki. Chociaż, kto wie, czy przypadkiem wydawnictwo razem z Joanną Szarańską nie postanowią kontynuować losów Kaliny, która, jak mało kto, potrafi wpakować się w kłopoty.

A może po prostu nie ma szczęścia do mężczyzn? Jej pierwszy niedoszły narzeczony Patryk Cieplak okazał się łajdakiem, który miał romans z jej najlepszą przyjaciółką. Dziewczyna otrząsnęła się po tej traumie, by zdecydować się na ponowne stanięcie na ślubnym kobiercu, kiedy okazuje się, że jej mąż... po prostu zniknął. Kobieta jednak nie poddaje się i postanawia go odnaleźć. Tym sposobem znów nie będzie mogła narzekać na brak wrażeń.

Muszę przyznać, że widzę ogromny postęp, jaki Joanna Szarańska poczyniła pod względem językowym serii ,,Kalina w malinach". Już sam debiut był obiecujący, nie da się jednak ukryć, że nie mogłam doczekać się kolejnych tomów tej zwariowanej dziewczyny, która zawsze potrafi wymyślić coś takiego, z czego wynikają kłopoty. Mam nadzieję, że autorka nie poprzestanie na pisarstwie tej serii, tylko już szykuje dla swoich wiernych czytelników kolejną literacką ucztę!


2 komentarze:

  1. Nie czytałam jeszcze żadnej książki tej autorki, ale zamierzam zapoznać się z jej twórczością.

    OdpowiedzUsuń
  2. Muszę kiedyś zapoznać się z tą serią.

    OdpowiedzUsuń