Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 15 marca 2017

,,Śladami Neli przez dżunglę, morza i oceany" Nela

,,Śladami Neli przez dżunglę, morza i oceany" to piąta książka wydana przez Nelę. Podróżniczka zaczęła podrożować w wieku pięciu lat, a w książkach opisuje swoje kolejne przygody.


Piąta książka Neli zapowiada się fantastycznie, bowiem już na początku możemy zapoznać się z ocelotami. Co prawda, na końcu opowiadania jest nieco smutniej, ale i tak zwierzątka są piękne. Możemy później poczytać o trujących żabach, poszukiwaniu lam, nurkowaniu, najgroźniejszej drodze świata (już podczas lektury można poczuć dreszczyk emocji, a co dopiero przeżyć to osobiście!), kursie ninja i jeszcze kilku innych miejscach.

W piątej publikacji Neli, podobnie, jak w poprzednich pozycjach, sporo ilustracji, zdjęć, grafik, ciekawostek. Książka jest naprawdę bardzo kolorowa. Nie ma więc się czemu dziwić, że jest tak chętnie czytana przez dzieci, a seria Neli zdobywa nagrody i wyróżnienia. Publikacja została wydana w sztywnej puchowej oprawie. Jako ciekawostkę dodam, że dwie pierwsze pozycje autorstwa Neli można nabyć także w miękkiej okładce.

,,Śladami Neli przez dżunglę, morza i oceany" składa się z dziesięciu dość krótkich, ciekawych i wciągających historii z różnych stron świata. Dzięki opisom Neli możemy poczuć się prawie tak, jak byśmy sami brali udział w danych wycieczkach. Wiadomo, że szybko się tam nie pojawimy, więc choćby dzięki książkowej wersji możemy przenieść się w te egzotyczne dla nas miejsca.

Książkę otrzymałam od BookMaster.pl

1 komentarz: