Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 19 kwietnia 2017

,,Dziewczyna na miesiąc. Styczeń-luty-marzec" Audrey Carlan

,,Dziewczyna na miesiąc" to czterotomowy cykl wydawany przez Edipresse Książki, nawiązujący do losów Mii Saunders, dziewczyny, która w rok musi oddać milion dolarów długu. Czy jej się to uda?

Muszę przyznać, że niesamowicie byłam ciekawa tej serii, tym bardziej, że wcześniej z twórczością Audrey Carlan nie miałam nic wspólnego, a poza tym niebawem na polskim rynku pojawi się trzeci tom przygód młodej bohaterki, która praktycznie z dnia na dzień postanawia porzucić swoje dotychczasowe życie, aby ratować siebie i siostrę. Okazuje się bowiem, że jej tata zaciągnął milion długu u jej byłego chłopaka, lichwiarza Blaine'a Patero, który grozi, że zrobi krzywdę jej młodszej siostrze Maddy. Mia zatrudnia się u Luksusowych Przyjaciółek i odtąd przez 12 kolejnych miesięcy musi spędzić kolejne dni z innym mężczyzną, niekoniecznie uprawiając seks.

,,Dziewczyna na miesiąc" to interesujący cykl, przeznaczony także dla nastolatek. Brak tutaj śmiałych scen, wszystko zostało przedstawione z perspektywy Mii, która relacjonuje kontakty z kolejnymi klientami, stającymi się z czasem także jej przyjaciółmi. Co intrygujące, każdemu z nich zostawia na koniec list, w którym dziękuje za wspólnie spędzony czas. Szczerze mówiąc, nie potrafiłam oderwać się od tej historii. Wciągnęła mnie do tego stopnia, że ponad 400 stron przeczytałam jednego popołudnia. Cieszę się, że na półce czeka już część druga, a niedługo dostępny będzie także przedostatni tom.

Audrey Carlan czaruje słowem i czyni to w taki sposób, że bardzo szybko wciągniemy się w przedstawianą przez nią historię. Ciekawi, nietuzinkowi bohaterowie z pewnością dodają tej historii blasku. Mia, poniekąd zmuszona przez sytuację życiową, przeorganizowuje całe swoje życie, aby spłacić dług ojca. Jak na razie udaje jej się trafić na samych miłych facetów, ale czy tak już będzie zawsze? Przekonamy się o tym niebawem!

Za książkę dziękuję wydawnictwu Edipresse Książki.

1 komentarz:

  1. Choć raczej stronię od takich pozycji, ta seria mogłaby mi się spodobać :)

    OdpowiedzUsuń