Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 2 kwietnia 2017

,,Niepokorna” Madeline Sheehan

Wydawnictwo Czwarta Strona raczej nie słynie z wydawania powieści erotycznych. Nic więc dziwnego, że postanowiłam sprawdzić, co takiego się stało, że ich nakładem ukazały się dwie powieści Madeleine Sheehan - ,,Niepokorna” oraz ,,Niepiękna”.


Gangi motocyklistów. Można powiedzieć, że tego jeszcze u nas w Polsce nie było. Demoni & Jeźdźcy. Przypadkowe spotkanie w więzieniu 5-letniej Evy Fox i 18 lat starszego od niej Cole’a Westa. Pomimo różnic wieku i sprzeciwu ojca dziewczyny wydaje się, że ta dwójka jest sobie przeznaczona. Choć na pozór prowadzą normalne życie, zakładają rodziny, zmieniają poglądy, każde kolejne ich spotkanie kończy się seksem. Jak jednak wiadomo, gangi mają to do siebie, że nie należą do najbezpieczniejszych rozrywek. Czy ktoś będzie musiał zginąć?

Korzystając z jednego wolniejszego szkoleniowego dnia postanowiłam zabrać ze sobą w podróż tablet z zakupionym za kilkanaście złotych e-bookiem ,,Niepokornej". Muszę przyznać, że już praktycznie od samego początku zrozumiałam, co czytelniczki miały na myśli, tak pochlebnie wyrażając się o tej powieści. To nowatorskie podejście do tematu, napisane językiem młodzieżowym, bo i w tym wieku praktycznie poznajemy głównych bohaterów. Tak naprawdę do samego końca nie wiemy, czy Eva i Deuce będą razem, bowiem ich spotkania bywają nieregularne i nader burzliwe.

Na półce czeka na mnie drugi tom, tym razem w wersji papierowej. Kontynuacja nie będzie dotyczyć w głównym wątku bohaterów poznanych w pierwszym tomie, tylko córki i znajomego Cole'a. Muszę przyznać, że na końcu nieco nużyła mnie już ta historia, być może dlatego, że chciałam skończyć ją tego samego dnia, a być może z powodu wpatrywania się przez kilka godzin w ekran tabletu. Nie zmienia to faktu, że chwilę odpocznę od twórczości Madeleine Sheehan, a następnie skuszę się na ,,Niepiękną". Jestem ciekawa, jak mi się spodoba.

1 komentarz:

  1. Nie przepadam za literaturą erotyczną, więc tym razem spasuję.

    OdpowiedzUsuń