Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 10 maja 2017

,,Nothing more" Anna Todd

Seria ,,After" pisana najpierw na platformie Wattpad, z czasem doczekała się papierowej wersji i miana nowości. Czytelniczki w coraz to nowych krajach oszalały na punkcie znajomości Tess i Hardina. Tym razem powstała seria, przedstawiająca pobyt Tess i Landona, brata Hardina, w Nowym Jorku.Bardzo lubiłam serię ,,After", co prawda, jedne tomy były lepsze, a inne gorsze. Stwierdziłam jednak, że z chęcią zapoznałabym się z dodatkiem do serii. Z przykrością muszę jednak napisać, że zupełnie nie potrafiłam się już wciągnąć w tę historię. Sama Anna Todd w podziękowaniach podkreśla, że nie była przekonana do tej książki, coś jej nie pasowało i to niestety widać w fabule. Landon w głównej serii został przedstawiony jako ten grzeczny brat, bardziej ułożony, nie stwarzający problemów. Tymczasem okazuje się, że prowadził równie bujne życie seksualne, co prawda z jedną partnerką, jak Hardin.

Landon od lat związany był z Dakotą, która marzyła, by zostać tancerką. Zaplanowali wspólny wyjazd do Nowego Jorku, by dalej tam studiować. Okazało się jednak, że dziewczyna postanawia z nim zerwać, mówi, że nie będzie z nim potrafiła ruszyć dalej. Landon postanawia nie zmieniać już planów i w wyniku okoliczności przedstawionych w ,,After" mieszka z Tess, która pracuje w kawiarni. Nieoczekiwanie pojawia się także Nora, której zdecydowanie podoba się brat Hardina. Gdy wydaje się, że może być z tego coś więcej, w jego życiu znów pojawia się Dakota.

,,Nothing more" teoretycznie miało być dopełnieniem serii, którą pokochali czytelnicy w milionowych ilościach. Tymczasem mam wrażenie, że Anna Todd nie do końca wiedziała, co chciałaby napisać. To powtórzenie faktów, które poznaliśmy już wcześniej. Landon, który zerwał z Dakotą, pragnący zostać nauczycielem. Tess, która pokłóciła się z Hardinem. W tym wszystkim pojawia się Dakota, która sama do końca nie wie, czego oczekuje od Landona. Niestety, ale chyba nie będę już zapoznawała się z dalszymi tomami tej serii. Mam wrażenie, że niepotrzebnie chciałam wrócić do bohaterów i straciłam tylko czas i sentyment do tej serii.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.

4 komentarze:

 1. Pierwszy raz słyszę o tej serii. Postacie jak i sama fabuła wydają się fajne, ale chyba nie dla mnie ta lektura.

  OdpowiedzUsuń
 2. To nie za bardzo moje klimaty, tym bardziej, że ta kontynuacja jest słaba.

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja nie znam tej serii :) Może początkowe części kiedyś nadrobię :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przede mną dopiero cała seria, więc na razie nie myślę o tym dodatku.

  OdpowiedzUsuń