Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 27 sierpnia 2017

,,1000x Połącz kropki. Zwierzęta" Thomas Pavitte

Łączenie kropek kojarzy się raczej z dziecięcym zajęciem, podobnie zresztą jak kolorowanie. Nic bardziej mylnego. W ostatnim czasie na wydawniczym rynku pojawiają się publikacje dla dorosłych z obu wspomnianych dziedzin.


Muszę przyznać, że już wcześniej zwróciłam uwagę na publikacje związane z łączeniem kropek czy kolorowanki antystresowe. Choć pozycje wydają się bardziej dla dzieci, nie można odmówić im tego, że faktycznie można się przy nich zrelaksować. Nie jest to jednak zadanie dla osób niecierpliwych. Zarówno kolorowanie, jak i łączenie kropek wymaga dość sporych nakładów cierpliwości oraz czasu, którego niekiedy może nam brakować, zwłaszcza wtedy, gdy chcemy mieć gotowe wszystko ,,na już".

Wydawnictwo Initium z tego powodu wydało też publikacje Thomasa Pavitte'a z różnymi obrazkami - zwierzętami, arcydziełami lub pejzażami miast. Dzięki tym trzem pozycjom każdy może znaleźć swoje ulubione motywy. Jak napisano, połączenie jednego obrazka zajmuje od 30 do 60 minut, czyli wbrew pozorom nie jest to aż tak czasochłonne zadanie, jak mogłoby się wydawać. Dla ułatwienia numery są pisane różnymi kolorami.,

Na początku znajduje się też krótka instrukcja korzystania z tej książki.. Autor zwraca uwagę na to, że nawet jeśli omyłkowo coś źle połączymy, nie ma sensu się tym przejmować i należy dalej kontynuować swoją pracę. Patrząc na same kropki nie mamy możliwości odgadnąć, jakie zwierzę się pod nimi kryje. Dla ułatwienia na końcu pozycji znajdują się wszystkie gotowe rysunki.

,,1000x Połącz kropki. Zwierzęta" to naprawdę fantastyczne zajęcie dla tych, którzy mają trochę czasu i chcą na nowo odkryć w sobie nutę dziecka, choć łączenie kropek przede wszystkim ma mieć działanie relaksujące.

Publikację otrzymałam na spotkaniu A może nad morze? Z książką.


3 komentarze:

  1. Zadanie idealne na jesienne wieczory.

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam łączenie kropek. Kiedyś kupiłam coś podobnego, trochę sobie porysowałam, ale ostatecznie dzieci mi zabrały :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Czy Wasze dzieciaki mają jakieś ulubione kolorowanki, czy lubią kolorować wszystko? Wiem, że czasem są konkretne życzenia, co do kolorowanek. Na przykład lalki, samochody, zwierzątka. Jeśli ta ostatnia opcja, to tutaj https://planetadziecka.pl/kolorowanki-kroliczki/ znajdziecie kolorowanki z królikami.

    OdpowiedzUsuń