Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 30 sierpnia 2017

,,Absolwentka" SJ Hooks

Są takie serie, do których z przyjemnością się wraca. Z pewnością zalicza się do nich ,,Debiutant" oraz ,,Absolwentka" autorstwa SJ Hooks.


Niedoświadczony w kontaktach z kobietami wykładowca literatury na uniwersytecie i studentka, zakochana w zajęciach, a może raczej w profesorze Stephenie Worthingtonie. O tym wszystkim dowiadujemy się w pierwszym tomie. Tymczasem semestr letni zbliża się ku końcowi i nic nie będzie stało na przeszkodzie temu związkowi. Może poza jedną kwestią - dziewczyna boi zaufać się mężczyźnie, stworzyć z nim związek, poza tym jej sytuacja prywatna nie zachęca do tworzenia stałej relacji. Czy Julia zwalczy demony przeszłości i da sobie szansę na nowe jutro?

Muszę przyznać, że już po lekturze ,,Debiutanta" zaczęłam szukać informacji o tym, kiedy na polskim rynku pojawi się kontynuacja. Nie oszukujmy się, nie jest to literatura na miarę Nobla, ale sprawia,że można łatwo oderwać się od codziennych trosk, by z pasją śledzić dalsze losy bohaterów poznanych kilka miesięcy wcześniej. Stephen staje się coraz bardziej otwarty w sferze seksualnej, Julia z każdym dniem zdaje się przekonywać do uczucia, jakie zaczyna pojawiać się w tym niecodziennym związku.

,,Absolwentka" to bardzo udana kontynuacja, żałuję, że nie pojawią się już dalsze tomy tej historii. Na końcu został dopisany kilkunastostronicowy dodatek z perspektywy Julii i ich spotkania, kiedy tak naprawdę zdała sobie sprawę z tego, że wykładowca nie jest jej obojętny. Nie mogłam oderwać się od tej lektury, nic więc dziwnego, że pochłonęłam ją w praktycznie jedno popołudnie.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins.

2 komentarze:

  1. Mi Debiutant nie przypadł do gustu. Główny bohater okazał się za ciapowaty dla mnie i po kolejny tom już nie mam ochoty sięgać. Cieszę się jednak, że tobie się podobało :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Literatura erotyczna to nie jest mój ulubiony gatunek, więc raczej spasuję.

    OdpowiedzUsuń