środa, 13 września 2017

,,MMA Fighter. Przebaczenie" Vi Keeland

,,MMA Fighter. Przebaczenie" to jedna z książek kategorii bestsellery Wydawnictwa Kobiecego, a zarazem zwieńczenie erotycznej serii Vi Keeland.


Jak to jest dowiedzieć się po kilkunastu latach, że ma się brata, w dodatku sławnego boksera? Przekonać ma się o tym Jax, który odcina się od rodziny, zarządzanie firmą powierza najlepszemu przyjacielowi, a sam trafia do sieci siłowni, gdzie najważniejszy jest zawodnik, a nie zysk. Tym sposobem poznaje córkę jednego ze zmarłych założycieli, Lily. Szybko okazuje się, że między tym dwojgiem iskrzy. Niestety, nie do końca odpowiada to byłemu partnerowi dziewczyny. Czy i kiedy dojdzie do decydującego starcia?

Muszę przyznać, że serię Vi Keeland polubiłam praktycznie od pierwszego tomu. Z niecierpliwością oczekiwałam tomu trzeciego, będącego jednocześnie zwieńczeniem tej serii. Duża czcionka, dobrze wykreowani bohaterowie to z pewnością atuty, które przemawiają za tym, by dać szansę ,,Przebaczeniu". Jak każda poprzednia część, tak i ta została w głównej mierze poświęcona kolejnej dwójce bohaterów - Jaxowi i Lily, przy okazji nawiązując do wydarzeń z ,,Szansy", czy ,,Walki".

Vi Keeland to autorka znanych na polskim rynku nie tylko tych trzech powieści, ale też ,,Gracza". Mam nadzieję, że w najbliższym czasie pojawią się kolejne powieści pióra tej pisarki, ponieważ bardzo lubię jej twórczość. Mimo, że to powieści erotyczne, brak w nich wulgarnych scen. Wszystko jest wyważone, przedstawione ze smakiem. Warto dać tej serii szansę, jeśli jeszcze jej nie znacie.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.

3 komentarze:

  1. Nie przepadam za tym gatunkiem, aczkolwiek ta seria wyjątkowo mnie ciekawi.

    OdpowiedzUsuń
  2. Od czasu do czasu lubię sięgnąć po taką książkę, a więc ją sobie zapamiętam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ostatnio bardzo rzadko sięgam po powieści erotyczne, ale ta seria bardzo mnie intryguje, więc na pewno sięgnę po nią.

    OdpowiedzUsuń