Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 13 września 2017

,,MMA Fighter. Przebaczenie" Vi Keeland

,,MMA Fighter. Przebaczenie" to jedna z książek kategorii bestsellery Wydawnictwa Kobiecego, a zarazem zwieńczenie erotycznej serii Vi Keeland.


Jak to jest dowiedzieć się po kilkunastu latach, że ma się brata, w dodatku sławnego boksera? Przekonać ma się o tym Jax, który odcina się od rodziny, zarządzanie firmą powierza najlepszemu przyjacielowi, a sam trafia do sieci siłowni, gdzie najważniejszy jest zawodnik, a nie zysk. Tym sposobem poznaje córkę jednego ze zmarłych założycieli, Lily. Szybko okazuje się, że między tym dwojgiem iskrzy. Niestety, nie do końca odpowiada to byłemu partnerowi dziewczyny. Czy i kiedy dojdzie do decydującego starcia?

Muszę przyznać, że serię Vi Keeland polubiłam praktycznie od pierwszego tomu. Z niecierpliwością oczekiwałam tomu trzeciego, będącego jednocześnie zwieńczeniem tej serii. Duża czcionka, dobrze wykreowani bohaterowie to z pewnością atuty, które przemawiają za tym, by dać szansę ,,Przebaczeniu". Jak każda poprzednia część, tak i ta została w głównej mierze poświęcona kolejnej dwójce bohaterów - Jaxowi i Lily, przy okazji nawiązując do wydarzeń z ,,Szansy", czy ,,Walki".

Vi Keeland to autorka znanych na polskim rynku nie tylko tych trzech powieści, ale też ,,Gracza". Mam nadzieję, że w najbliższym czasie pojawią się kolejne powieści pióra tej pisarki, ponieważ bardzo lubię jej twórczość. Mimo, że to powieści erotyczne, brak w nich wulgarnych scen. Wszystko jest wyważone, przedstawione ze smakiem. Warto dać tej serii szansę, jeśli jeszcze jej nie znacie.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.

3 komentarze:

  1. Nie przepadam za tym gatunkiem, aczkolwiek ta seria wyjątkowo mnie ciekawi.

    OdpowiedzUsuń
  2. Od czasu do czasu lubię sięgnąć po taką książkę, a więc ją sobie zapamiętam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ostatnio bardzo rzadko sięgam po powieści erotyczne, ale ta seria bardzo mnie intryguje, więc na pewno sięgnę po nią.

    OdpowiedzUsuń