Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 4 stycznia 2018

,,Miłość zapisana w gwiazdach" Brad Kronen

,,Miłość zapisana w gwiazdach" to jedna z nowości Wydawnictwa Kobiecego. Choć do astrologii nastawiona jestem dość sceptycznie, postanowiłam się z nią zapoznać. Czy zaliczymy ją do grona bestsellery?


Szczerze mówiąc, na egzemplarz tej książki skusiłam się głównie z powodu chęci poznania cech przypisywanych mojemu znakowi zodiaku - Skorpionowi. To właśnie na jego relacji z innymi Zodiakami skupiłam się najbardziej. Tak to zawsze jest, że nowy rok sprzyja postanowieniom, planom. Nigdy przesadnie nie wierzyłam w horoskopy, wróżki, magię. Prawdą jednak jest, że niektóre wyczytane w Internecie fakty śmiało można dopasować do znaku zodiaku, czy imienia.

Jakie są więc Skorpiony? Z książki wyłania się obraz osób, które praktycznie z nikim nie potrafią stworzyć stałego szczęśliwego, wyważonego związku. Są zaborcze, lubią stawiać na swoim, dominują. Jedynie mają szansę dogadać się ze znakami ,,wodnymi". Czy w to wierzę? Trochę może tak. Faktem jest, że osoby spod tego znaku wiedzą czego chcą i konsekwentnie do tego dążą. Czytając wszystkie opowieści w relacji Skorpion- zauważyłam jedną przykrą przypadłość. Mianowicie całe fragmenty tekstu były kopiowane i przytaczane po raz kolejny, gdy okazywało się, że Skorpion należy do ,,znaków stałych", czy charakteryzuje się czymś wyróżniającym.

,,Miłość zapisana w gwiazdach" Brada Kronena to interesująca lektura, którą można traktować w ramach ciekawostki. Zapewne są osoby, które będę inspirowały, czy nawet tworzyły związki zgodne z tym, co napisano w tej publikacji. Ja traktowałam tę pozycję jako źródło inspiracji, sprawdzenia, jak opisane i postrzegane są osoby spod danego znaku Zodiaku. Ciekawa jestem, czy Ty wierzysz w dobór par, biorąc od uwagę gwiazdy i astrologię?

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.

4 komentarze:

 1. Może kiedyś przeczytam, bo kusi mnie ta książka. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj tak wszędzie piszą,że skorpiony to trudni ludzie.Nawet jeśli jest w tym odrobina prawdy,to bez przesady.A książkę chętnie bym przejrzała.
  czytanestrony.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Może z ciekawości przeczytam o swoim znaku Zodiaku.

  OdpowiedzUsuń