Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 25 lutego 2018

,,Keela" L.A. Casey

Niedawno opowiadałam Wam o drugim tomie serii ,,Bracia Slater", tym razem czas na kolejny tom połówkowy, poświęcony Keeli, partnerce Aleca. Czy i ,,Keela" zyska miano bestsellery?


Muszę przyznać, że o ile lubię tę serię, o tyle ta część nieszczególnie przypadła mi do gustu. Być może było to spowodowane odejściem Babci samej autorki, która pogrążona w żałobie nie bardzo potrafiła nadać tej części odpowiedniej akcji i pikanterii. Keela wciąż ma koszmary po wydarzeniach, które miały miejsce w ,,Alecu". Nikomu się jednak do tego nie przyznaje. Podobnie zresztą, jak do swoich uczuć i tempa związku z jednym z braci Slater. Nie chce go zranić, tymczasem okazuje się, że szczerość byłaby bardzo pożądanym uczuciem.

L.A. Casey stworzyła ciekawą serię, za granicą ukazało się już sześć głównych tomów + dodatki do nich. Trzeba przyznać, że bracia Slater odznaczają się niezwykłą dbałością o swoje partnerki, a także szczególną więzią, na jaką miały wpływ wydarzenia z lat młodości. Pierwsza para, czyli Dominic i Bronagh mają się całkiem dobrze, także Keela i Alec zdecydowanie do siebie pasują. Na prowadzenie wysuwają się także inni bohaterowie, ciekawa jestem, jaki los ich czeka.

Zakończenie ,,Keeli" jest dość wstrząsające. Jeden z braci, chorujący pozornie na grypę, czuje się coraz gorzej. Czy to coś poważnego? Co czeka naszych ulubionych bohaterów w kolejnych częściach? O tym, mam nadzieję, przekonamy się już niebawem. Choć ta część mniej mi się podobała, z chęcią poznam dalsze tomy tej opowieści.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.

2 komentarze:

  1. Mam w planach tę serię, choć wiem, że nie zabiorę się za nią zbyt szybko.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie za bardzo ciągnie mnie do tej serii.

    OdpowiedzUsuń