Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 28 lutego 2018

,,Tamta dziewczyna" Erica Spindler

Erica Spindler znów powraca na polski rynek tym razem z powieścią kryminalno-psychologiczną ,,Tamta dziewczyna". Postanowiłam wrócić do twórczości ulubionej autorki i dać jej szansę.


Swego czasu miałam nawet plan, aby przeczytać wszystkie książki autorstwa Erici Spindler. Swój cel zrealizowałam pewnie w większej połowie, jednak już od kilku miesięcy nie miałam styczności z jej powieściami. Do czasu, aż w moim domu pojawiła się ,,Tamta dziewczyna". Korzystając z wcześniejszej pobudki, postanowiłam dać jej szansę. Pomyślałam, że zacznę, a dokończę później. Okazało się jednak, że przepadłam tak mocno, że moje postanowienia spełzły na niczym.

Tym razem poznajemy historię Randi Rader, obecnie pani detektyw, wcześniej nastolatki z problemami, którą pozornie nikt się nie interesował. Kilkanaście lat wcześniej korzystając z podwózki została przetrzymywana siłą, udało jej się uciec, w przeciwieństwie do Cathy. I wtedy, i dziś nikt nie wierzy w tę historię, z pewnością dziewczyna chciała uniknąć kary. Okazuje się jednak, że brutalnie zamordowany zostaje Richard Stark, profesor anglistyki na Uniwersytecie Luizjany w Harmony. Pozornie lubiany i szanowany, skrywał mroczne tajemnice. Czy te dwie historie będą miały wspólny finał? Czy Miranda naprawdę zmyślała, jeśli chodzi o zbrodniarza?

Muszę przyznać, że bardzo miło spędziłam czas z tą historią. Erica Spindler stopniowo buduje napięcie, by na końcu jak zwykle zakończyć historię z efektem wow i chęcią poznania dalszej części historii głównych i pobocznych bohaterów. ,,Tamta dziewczyna" to świetnie skrojona powieść, zarówno pod względem kryminalnym, jak i psychologicznym. Jak to jest wychowywać się w rodzinie z problemami, czy każdy z nas skrywa drugie dno swojej duszy? Jedno mogę Wam obiecać - Erica Spindler po raz kolejny stanęła na wysokości zadania!

Za książkę dziękuję wydawnictwu Edipresse Książki.

3 komentarze:

  1. Z chęcią zapoznam się z tą pozycją. Bardzo podobały mi się dwa opowiadania tej autorki, które miałam okazję przeczytać.

    OdpowiedzUsuń
  2. Będę miała na uwadze ten tytuł.

    OdpowiedzUsuń
  3. Uwielbiam książki autorki, więc i tym razem nie odmówię :)

    OdpowiedzUsuń