Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 10 marca 2018

Recenzja pierwszych 6 rozdziałów ,,Przedsmak zła" Alex Kava

Mimo tego, że w Polsce ukazało się kilkanaście tomów cyklu z Maggie O'Dell 14 marca premierę będzie miał prequel serii pt. ,,Przedsmak zła".

Maggie O'Dell dała się poznać jako bardzo znana i ceniona profilerka. W pierwszych sześciu rozdziałach możemy poczytać o jej początkach w tej pracy. Jest już niezwykle często proszona o konsultacje przy z pozoru nierozwiązywalnych sprawach. Tym razem znaleziono zamordowaną kobietę, której brakowało palca u nogi. Czy to dzieło seryjnego zabójcy?

Pierwsze sześć rozdziałów zapowiada się naprawdę ciekawie, dlatego jestem zainteresowana tym, jak potoczy się dalsza akcja. Poznajemy także bohatera, którego postać autorka przybliża w kolejnych tomach cyklu. Bardzo ciekawi mnie, jak rozwinie się dalszy wątek z tą postacią i czy to on stoi za zabójstwem kobiety?

Bardzo cieszę się, że premiera już za kilka dni. Nie mogę się doczekać! 

Na stronie www.alex-kava.pl można zakupić atrakcyjne pakiety z gadżetami - zakładką, kubkiem. Wariantów jest naprawdę całkiem sporo.

Wpis powstał w ramach współpracy z HarperCollins.


2 komentarze:

  1. Nie znam jeszcze twórczości autorki, ale tak wiele dobrego czytałam i słyszałam o Jej książkach, że bardzo chcę to zmienić.

    OdpowiedzUsuń
  2. Juz nie mogę doczekać się premiery tego tomu.

    OdpowiedzUsuń