Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 23 marca 2018

,,Kto zabił Kopciuszka?" Alek Rogoziński

Alek Rogoziński znów powraca. Jak zwykle, z niezawodną pisarką kryminałów, która czasem nieświadomie postanawia przekuć je w rzeczywistość...


Róża Krull już po raz trzeci zapadnie w pamięci komisarza Krzysztofa Darskiego, narzeczonego Betty, którą mogliśmy poznać w serii ,,Ukochany z piekła rodem". Pisarka i tym razem postanowi sama rozwikłać zagadkę śmierci Iwony ,,Lilian" Kościuk. Co ciekawe, autorka w rozmowie z przyjaciółką, tworząc scenariusz wyimaginowanej zbrodni, wymyśliły bal charytatywny, na którym ginie sławna postać, znana z pierwszych stron gazet. Niedługo później, fantazja zamienia się w rzeczywistość. Kto zabił, jaki ma motyw, czy youtuber Mario byłby zdolny do takiej zbrodni? Róża Krull z pewnością nie spocznie, póki nie pozna mordercy!

Alek Rogoziński jak zwykle zachwyca ciętą ripostą i charakterystycznym dla siebie humorem. Róża Krull to postać niezwykle specyficzna, kończąc jedną sprawę, przy której nie powinna nic kombinować, już planuje, gdzie można znaleźć nowego złoczyńcę. Także jej przyjaciółka Betty nie potrafi jej odmówić, natomiast były asystent ,,Pepe" otwiera właśnie swoją restaurację! Muszę przyznać, że z każdym kolejnym tomem ta seria jest coraz ciekawsza!

Korzystając z wolnego popołudnia, postanowiłam dać szansę najnowszej powieści Alka Rogozińskiego i, szczerze mówiąc, ,,Kto zabił Kopciuszka?" wciąga. Wciąga do tego stopnia, że ciężko się od niej oderwać. Z zapartym tchem oczekuję kolejnego tomu. Róża Krull, znana polska pisarka kryminałów z pewnością znajdzie kolejny pretekst, by być w centrum uwagi. Wszystko oczywiście dla dobra sprawy.

3 komentarze:

  1. Zapowiada się naprawdę ciekawa lektura. Nie czytałam jeszcze żadnej książki tego autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja również muszę wreszcie dać szansę autorowi.

    OdpowiedzUsuń
  3. Czytałam tylko "Do trzech razy śmierc" i mnie się podobało :) tę książkę chętnie też przeczytam

    OdpowiedzUsuń