Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 28 marca 2018

,,Nie wszystko stracone" Danielle Steel

Chyba mało kto choć raz na księgarnianej, czy bibliotecznej półce nie spotkał się z nazwiskiem Danielle Steel. Tym razem postanowiłam dać szansę jej najnowszej powieści, czyli ,,Nie wszystko stracone".

Nie da się ukryć, że pisarka jest niezwykle płodna i obecnie na jej pisarskim koncie znajduje się ponad 120 tytułów. Nie jestem na razie aż tak ambitna, abym zapoznała się z nimi wszystkimi, jednak kilkunastu z pewnością dałam szansę. Korzystając z wolnego popołudnia, postanowiłam sprawdzić, czym tym razem Danielle Steel postanowiła zaskoczyć czytelnika. Poznajemy historię Sydney Wells, której drugi mąż nieoczekiwanie ginie w wypadku motocyklowym, a ona oraz jej dwie dorosłe córki zostają bez spadku. Okazuje się, że spisana przed ślubem intercyza nie pomaga, a pierwsza rodzina Andrew nie podchodzi ugodowo do sprawy.

Sydney praktycznie z dnia na dzień zmuszona jest przywyknąć do innego standardu życia. Z bogato wyposażonego pomieszczenia, bycia panią domu, bez konieczności podejmowania pracy, kobieta staje przed dylematem wyprowadzki oraz powrotu do zawodu. Kilkunastoletnia przerwa robi jednak swoje i nikt nie chce jej dać szansy. Prawie nikt. Jedynie Paul Zeller, cieszący się w branży projektowej dość wątpliwą reputacją, zatrudnia 50-letnią kobietę. Czy zaufanie jakim obdarza go główna bohaterka nie sprowadzi na nią kłopotów?

Danielle Steel słynie z typowo kobiecych publikacji, a więc i ,,Nie wszystko stracone" nie jest w tej kwestii wyjątkiem. Pisarka pokazuje, że nawet z najgorszego upadku można wyjść z podniesioną głową. Ograniczenia tak naprawdę w większości przypadków tkwią w naszej psychice. Na każdego z nas czeka szczęście, musimy tylko dać szansę mu zaistnieć. Sydney to kobieta po przejściach, która mimo problemów, praktycznie nigdy się nie poddaje. Dzięki mocy przyjaciół dąży do przodu. W końcu... nie wszystko stracone.

Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Znak

2 komentarze:

  1. Lubię sięgać po twórczość tej autorki, kiedy mam ochotę, na coś naprawdę kobiecego. Dlatego myślałam, że kiedyś przeczytam również i tę książkę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Z chęcią skuszę się na tę publikację po premierze.

    OdpowiedzUsuń