Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 7 marca 2018

,,Unf*ck yourself. Napraw się!" Gary John Bishop

Trzeba przyznać, że od czasu do czasu lubię zapoznać się z motywującymi pozycjami. Czy i ,,Unf*ck yourself. Napraw się!" taka była?


O ile lubię pozycje, które coś wnoszą do mojego życia, jeśli chodzi o zmotywowanie się do działania i dalszego rozwoju, o tyle z przykrością muszę przyznać, że ta niestety mnie zawiodła. To zbiór teoretycznie powiązanych ze sobą historii i faktów, które możemy śmiało odnieść do naszego życia. Została ona podzielona na kilka podrozdziałów z motywującymi cytatami, przemyśleniami. Po takich publikacjach oczekuję naprawdę efektu WOW, tymczasem było to dość nijakie.

Teoretycznie zapoznałam się z ,,Unf*ck yourself. Napraw się!" w dość ekspresowym tempie, jednak nie uważam, żeby była to lektura, która przyczyniła się do mojego rozwoju. Nie do końca czuję się przekonana treściami, które zawiera. Nie jest to typowo motywacyjna książka napisana przez coacha, który twierdzi, że możemy wszystkie, jeśli tylko chcemy. Gary John Bishop zwraca raczej uwagę na to, że należałoby najpierw zmienić swoje myślenie i podejście do danej sprawy. Jeśli traficie na nią w bibliotece, możecie spróbować, czy Wam się spodoba.

2 komentarze: